Авторські статті

В Европі та Америці засуджують насилля з боку режиму в Україні

29 січня українці в Бельгії продовжили довгострокову акцію з поширення інформації про злочини режиму Януковича в Україні. Мета акції – не лише привернути увагу високопосадовців Европи, але й заручитись їх підтримкою для притягнення винних у злочинах до міжнародної кримінальної відповідальности. Про це повідомляє Координаційний центр роботи з українцями за кордоном при Штабі національного спротиву.

До Брюссельської акцiї вже долучився Лондон. Там готується фотовиставка про злочини й насильство, вчиненi українськими спецпiдроздiлами проти народу.

29 січня відбувся автопробіг в Оттаві на підтримку Майданівців.

27 січня у столиці Греції Афінах відбулася масова акція протесту на підтримку київського Майдану. Грецькі українці зібралися на центральній площі Афін, площі Конституції, що перед Еллінським парламентом. Вони тримали прапори та плакати, виготовлені українською та грецькою мовами, якими учасники акції намагалися показати грекам своє ставлення до подій, які відбуваються в Україні. Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Делегація від товариства “Українсько-Грецька Думка” передали до грецького парламенту звернення, в якому закликали грецький уряд відреагувати на антиконституційні дії президента та уряду України, спрямовані на знищення демократії та жорсткого обмеження свобод людини.

26 січня на знак солідарности з українськими мітингувальниками, з ув’язненими учасниками Майдану в Києві Спілка українців Алґарве за сприяння Української школи імені Т.Шевченка м. Фару організувала автопробіг. Метою акції стало привернення уваги громади країни, уряду Португалії до подій в Україні, заклик до португальського парламенту засудити дії українського президента і уряду та застосувати санкції проти української влади.

25 січня у литовському Вільнюсі влаштували акцію на підтримку Майдану. На акцію вийшла майже тисяча людей. 715 із них, згідно з задумом, узялися за руки в живий ланцюг. Число 715 означає кількість кілометрів між столицями Литви й України. Люди під час акції тримали плакати із закликом до ЕС застосувати санкції до президента Віктора Януковича, а також з такими гаслами: “Майдан, пишаюся тобою”, “Героям слава”, “Україно, Литва з тобою”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.