Авторські статті

Капітан “Беркуту”, який звільнився, каже, що тими, хто залишився в підрозділі, пишався б Берія

Колишній капітан “Беркуту” звернувся до своїх колег із закликом не виконувати злочинних наказів

Про це йдеться у заяві, яка є у розпорядженні Еспресо.TV

“Я, колишній офіцер спецпідрозділу «Беркут», капітан міліції БСП Кукіль Зіновій Володимирович, завжди гордився тим, що служив Народу України.

Також запевняю усіх українців, що при потребі Львівський спецпідрозділ однозначно буде з народом.

Керівництво та особовий склад частини – патріоти України і добре пам’ятають, що склали присягу на вірність народу України.

Я, як і інші військовослужбовці, мав непросту воєнну біографію. Однак ніколи не міг собі уявити, що в нашій країні безкарно діятимуть нелюди, злочинці, перевертні у погонах – і будуть нищити цвіт нашої нації у Києві та інших містах та селах України.

Ними б гордилися їх засновники: Дзержинский, Каганович, Берія.

Зараз від їх подвигів у захоплені Азаров, Захарченко, Медведчук.

Знайте! Гроші, які ви заробляєте на каліцтві юнаків, вбивствах, підпалах, ви не використаєте, як не використав їх Юда. Їх не візьмуть від вас Ваші матері, діти і жінки, бо на цих грошах кров невинних жертв.

Прем’єр міністр Азаров каже, що не має коштів для бідних, чорнобильців, афганців, вчителів, ветеранів, на школи, лікарні і дороги, а вам за проламані черепи та вибиті очі платить, відбираючи у простих людей останні копійки.

Прошу усіх колишніх офіцерів об’єднатися та стати на захист українських патріотів, спадкоємців Крут.

Українська молодь, я з вами і я гордий за вас.

Маю честь!

Слава Україні!”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України