Українську делегацію в ПАРЄ можуть позбавити права голосу

Українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи можуть позбавити права голосу в разі застосування сили з боку української влади до мирних мітингувальників. Про це повідомив один з керівників постійної парламентської делегації в ПАРЄ Сергій Соболєв (фракція “Батьківщина”).

“Сьогодні сталась безпрецедентна подія: з одного боку прийнята найжорсткіша резолюція проти режиму Януковичу, але з іншого боку – в Україні далі гинуть люди, відбуваються катування, порушення прав і свобод громадян”, – сказав Соболєв.

“Ухвалено резолюцію, де прямо записано, що в разі, якщо владою України буде застосована військова сила проти Майдану чи відбудеться спроба його розігнати, то українська делегація негайно буде позбавлена права голосу в Раді Європи”, – підкреслив він.

За словами Сергія Соболєва, це є найвищою мірою відповідальності країни перед виключенням з Ради Європи.

Також за його словами, у резолюції різко зазначено, що застосування тортур, вогнепальної зброї та інших неадекватних заходів, а також  вбивства та знущання над активістами Майдану не просто засуджуються, а “передбачають пряму кримінальну відповідальність
Януковича та уряду, так само як і за розгін мирних демонстрацій за допомогою кримінальних елементів”.

Соболєв повідомив, що у резолюції також  чітко зазначено, що Україна, яка була за крок до підписання угоди з ЄС та якій залишалися виконати лише одну умову – звільнити Юлію Тимошенко – фактично зробила поворот на 180 градусів під економічним тиском Росії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh