Авторські статті

Українську делегацію в ПАРЄ можуть позбавити права голосу

Українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи можуть позбавити права голосу в разі застосування сили з боку української влади до мирних мітингувальників. Про це повідомив один з керівників постійної парламентської делегації в ПАРЄ Сергій Соболєв (фракція “Батьківщина”).

“Сьогодні сталась безпрецедентна подія: з одного боку прийнята найжорсткіша резолюція проти режиму Януковичу, але з іншого боку – в Україні далі гинуть люди, відбуваються катування, порушення прав і свобод громадян”, – сказав Соболєв.

“Ухвалено резолюцію, де прямо записано, що в разі, якщо владою України буде застосована військова сила проти Майдану чи відбудеться спроба його розігнати, то українська делегація негайно буде позбавлена права голосу в Раді Європи”, – підкреслив він.

За словами Сергія Соболєва, це є найвищою мірою відповідальності країни перед виключенням з Ради Європи.

Також за його словами, у резолюції різко зазначено, що застосування тортур, вогнепальної зброї та інших неадекватних заходів, а також  вбивства та знущання над активістами Майдану не просто засуджуються, а “передбачають пряму кримінальну відповідальність
Януковича та уряду, так само як і за розгін мирних демонстрацій за допомогою кримінальних елементів”.

Соболєв повідомив, що у резолюції також  чітко зазначено, що Україна, яка була за крок до підписання угоди з ЄС та якій залишалися виконати лише одну умову – звільнити Юлію Тимошенко – фактично зробила поворот на 180 градусів під економічним тиском Росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.