Новини з Австрії

В Австрії чоловік спочатку застрелив свою дружину, а потім наклав на себе руки

Близько 16:00 в понеділок поліція отримала повідомлення про виявлення трупів.  Мертві тіла подружжя були знайдені в житловому будинку в Штайнбах-ан-дер-Штайр.

За попередньою інформацією, у обох були вогнепальні поранення. Відповідно до початкових повідомлень, чоловік спочатку застрелив свою дружину, а потім наклав на себе руки. Двоє загиблих – двоє пенсіонерів у віці 83 і 78 років.

Розслідування справи взяли на себе слідчі Державного управління кримінальної поліції. Повідомляється, що жінка, яка пересувалася в інвалідному візку, жила в будинку для літніх людей. Щотижня вона відвідувала чоловіка в будинку в Штайнбах-ан-дер-Штайр. Туди її доставили на таксі. Повідомляється, що тіло виявив таксист.

Поліція поки розглядає умисне вбивство і самогубство

Вбивство за запитом також не виключено. Прокурор поки не зміг надати точної інформації про використаний вогнепальній зброї. Одне можна сказати напевно: в будинку була знайдена передсмертна записка. Прокуратура розпорядилася провести розтин трупів.

Якщо у вас виникли думки про самогубство, зверніться по допомогу! Ви можете зателефонувати за номером служби екстреної допомоги 24 години на добу за номером 142 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів!)

Додаткову інформацію з пропозиціями допомоги для людей з суїциднимі думками і їх родичами і службами підтримки в Австрії можна знайти тут: www.suizid- praevention.gv.at

Якщо ви страждаєте депресією, замислюєтеся вчинити самогубство, або якщо ви знаєте кого-то, хто шукає допомоги, ви можете знайти їх на сайті www.telefonseelsorge.at або по телефону 142.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України