Коронавірус в Австрії: 1 592 нових випадки, заборона на рейси введена і для Південної Африки

В даний час в Австрії налічується 30 297 активних випадків коронавіруса (понеділок). Кількість хворих на 100 000 населення – 152,8. Видужало 315 217. У лікарнях – 2 043, з них 414 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 5 872.

В даний час для Австрії щотижня виходить близько 63 000 доз щеплень BioNTech / Pfizer

На цьому тижні надійде новий транш, але тільки 53 тисячі. Решта 10 000 вже надійшли для початку вакцинації. За даними Міністерства охорони здоров’я, вакцини «розподіляються по федеральних землях в залежності від потреб». Що це означає, детально не пояснили. 6 січня Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалить другу вакцину. У першому кварталі Австрія повинна одержати 200 000 доз «Moderna».

Після появи мутованого вірусу корони з завтрашнього дня до 10 січня літакам з Південної Африки більше не буде дозволено приземлятися в Австрії. Заборона на посадку літаків з Великої Британії, який вже був введений близько тижня тому, також буде продовжено до 10 січня, згідно з поправкою до постанови, опублікованій вчора ввечері.

Федеральна рада Австрії продовжив два заходи підтримки Corona в середині грудня

Про це повідомила статс-секретар у справах культури і мистецтва Андреа Майер. Йдеться про проміжному фінансуванні фонду соціального страхування для діячів культури. В рамках фінансування діячі культури, які постраждали від пандемії, можуть подати заявку на додатковий транш в розмірі 3 000 євро на перший квартал 2021 роки з 15 січня. До сих пір була доступна одноразова виплата в розмірі 10 000 євро за місяці з березня по грудень 2020 року. На першому етапі з моменту початку пандемії в березні 2020 року через фонду діячі отримали близько 7,8 мільйона євро.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh