Новини з Австрії

В Австрії за феєрверки у Новий рік тепер загрожує в’язниця

Новий рік не за горами. Цього року не буде великих святкувань і вечірок через пандемію. З 26 грудня в Австрії діє жорстка ізоляція. Бари і ресторани закриті. Крім того, протягом дня діє комендантська година

У Відні та інших регіонах були скасовані не тільки офіційні феєрверки, але і приватні. В цілому, таке регулювання обговорюється по всій Австрії, але офіційного розпорядження федерального уряду немає (поки що).

Людей, які спробують влаштувати феєрверк у Відні при зустрічі Нового року очікують суворі покарання

Феєрверки також заборонені в Граці і деяких інших муніципалітетах. Основні положення Закону про піротехніку 2010 р залишаються без змін. По суті, існує також заборона на використання піротехніки (категорія F2) на території району напередодні Нового року. Однак місцева влада має право звільнити деякі частини території від заборони за допомогою розпорядження.

Крім того, слід зазначити, що піротехніку можна використовувати в безпосередній близькості від церков, лікарень, культових споруд, будинків для людей похилого віку та відпочинку. Крім того, біля притулків для тварин та зоопарків (навіть за межами території) або поблизу заправних станцій. Великі або професійні феєрверки (категорії F3 і F4) дозволені тільки з офіційного дозволу.

Порушення Закону про піротехніку загрожує серйозним штрафом до 10 000 євро або тюремним ув’язненням на термін до шести тижнів. Поліція буде активно контролювати дотримання положень Закону про піротехніку.

Міністр МВС Карл Нехаммер закликав громадян утриматися від феєрверків

«У цьому році пред’являються особливі вимоги до зустрічі Нового року. Давайте відмовимося від феєрверків і тим самим зменшимо травми. Таким чином, ми зможемо допомогти медичному персоналу в лікарнях і відділеннях невідкладної допомоги », – підкреслив Нехаммер.

Локдаун означає великі втрати для піротехнічної промисловості. Продажі напередодні Нового року становлять близько 80% річних. Багато трейдерів можуть не вижити в наступному році. Як підкреслив Хельмут Загмайстер з Торгово-промислової палати, у дилерів піротехніки справи йдуть все гірше і гірше. Цього року пандемія, на жаль, погіршила ситуацію. Через скасування великих заходів, весіль та інших заходів багато феєрверки провалилися і протягом року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України