Новини з Австрії

В Австрії під час демонстрації затримали 10 правих екстремістів

Поліція встановила учасників деструктивної акції у австрійському Трайскирхені та змогла затримати 10 правих екстремістів, яким тепер будуть пред’явлені звинувачення.

У п’ятницю перед будівлею Федерального центру прийому біженців у Трайскирхені (округ Баден) відбулася акція протесту. Близько 20 осіб із правоекстремістської групи «Die Österreicher» («Австрійці»), одягнені у напіввоєнну форму та з масками на обличчях, запалили фальшфеєри перед головним входом у центр, встановили макет барикади з дроту з написом «No Way» та розкидали підбурювачі.

Ще до прибуття поліції члени правоекстремістської організації, ймовірно, зникли на орендованому автомобілі.

Im Anschluss ergriffen die Manner die Flucht.

У ході негайно розпочатих розшукових заходів патрулю ОМОНу став відомий цей орендований автомобіль. Коли автомобіль було нарешті зупинено, троє людей перебували в зоні водія і троє — у зоні навантаження орендованого фургона. Чотирьох інших членів цієї організації було зупинено в центрі Трайскірхена співробітниками місцевої поліцейської дільниці.

Десять осіб віком від 18 до 34 років прибули з районів Санкт-Пельтен, Феклабрук, Фрайштадт, Вольфсберг, Тульн, Клагенфурт та Відня.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA/HANS KLAUS TECHT (Archivbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України