Новини з Австрії

В Австрії зарплати держслужбовців різко зростуть

Після трьох раундів переговори щодо заробітної плати у державному секторі були успішно завершені. У середньому держслужбовці тепер отримуватимуть на 7,32 відсотки більше.

У той час як службовці лікарень віденського ордену оголосили попереджувальний страйк, і те саме оголосили також торгові службовці та залізничники, держслужба залишається на висоті. За даними Міністерства державної служби, угода була остаточно досягнута після трьох раундів переговорів.

Як оголосили віце-канцлер Вернер Коглер та міністр фінансів Магнус Бруннер, підвищення заробітної плати становитиме від 7,15 до 9,41 відсотка (у середньому це означає збільшення заробітної плати на 7,32). Це збільшення торкнеться 225835 співробітників федеральної адміністрації з 1 січня 2023 року, а згодом і для 307900 співробітників земельних і муніципальних служб.

«Діюча держава потребує хороших кадрів, які працюють на благо громадян. Співробітники наочно продемонстрували, наскільки добре вони справляються із викликами останніх років і є надійними партнерами для громадян», — каже віце-канцлер Коглер.

У зв’язку з майбутньою хвилею виходу на пенсію було створено привабливіші умови для вступу, особливо для тих, хто хоче і працюватиме у державному секторі.

Міністр фінансів Магнус Бруннер: «Ми дійшли до межі можливої ​​та досягли угоди, яка виправдана за часів високої інфляції навіть на такому рівні. Усі учасники знали про проблеми: з одного боку, це бюджетні проблеми — з іншого боку, які торкаються всіх нас. Цим завершенням переговорів про заробітну плату ми визнаємо досягнення державної служби. Держслужбовці виявили велику відданість і зробили цінну роботу, особливо останні кілька років».

За матеріалами: https://www.heute.at/
Фото: Getty Images

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України