Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії назвали причини популярності Путіна на Заході

Особистість президента Росії Володимира Путіна стає дуже популярною на Заході, включаючи Європу і США. Запрошення російського президента на весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнейсль, підкреслює цей факт найкраще.

На думку автора статті «Чому Путін популярний на Заході» Роберта Мисика, випущеної виданням Der Standart, популярності Путіна є пояснення. Полягає воно в трьох простих причинах.

По-перше, Путін є прихильником традиційних цінностей, серед яких сімейні, консервативне розуміння «мужності», що є противагою лібертаріанских концепцій та ідей.

По-друге, російський лідер критикує «ліберальний мейнстрім», пов’язуючи його з західної гегемонією у суспільній, економічній і військовій сферах, заснованої на права ЛГБТ, інтересах НАТО і Уолл-стріт. Путін створює нову успішну модель альтернативного світу, деякими вона сприймається як «глобальна влада».

По-третє, особисті якості Володимира Путіна: самоіронія, дотепність, певна скромність, відмінне почуття гумору. Путін успішно поєднує «авторитарний стиль правління» і представленим у ЗМІ образ абсолютно невладної людини.

Без цих трьох елементів, на думку автора статті, був би незрозумілим факт популярності російського президента на Заході.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України