Авторські статтіНовини з Австрії

Кожен третій житель Австрії вирішує свої адміністративні питання онлайн

В даний час кожен другий житель Австрії воліє вирішувати всі свої адміністративні питання при взаємодії з органами влади і управління за допомогою особистого контакту, і лише кожен третій вважає за краще робити це в мережі Інтернет онлайн.

Такі результати опитування серед тисячі повнолітніх респондентів, проведеного Steuerberatungsgesellschaft EY.

Цікаво, що чоловіки більш «ліниві», щоб здійснювати походи по адміністративним органам. 34 відсотки опитаних чоловіків воліють вирішувати питання через «електронний уряд». У жінок ця частка становить лише 27 відсотків. Що стосується віку, то тут домінує вікова категорія від 30 до 49 років.

В якості переваги користувачам «електронного уряду» бачиться гнучкість у часі при вирішенні питань таким способів, менші часові витрати, швидкість вирішення питань.

Найбільшою затребуваністю і популярністю серед виникаючих адміністративних питань у тих, хто воліє вирішувати їх онлайн, є питання оподаткування. 79 відсотків респондентів, які користуються «електронним урядом», є користувачами електронних сервісів фіскальних органів.

В даний час, за найскромнішими підрахунками, близько 43 відсотків усіх адміністративних питань в Австрії можна вирішити з дому через мережу Інтернет. Активним користувачам всесвітньої павутини цього дуже мало. Третина опитаних хотіли б бачити більше сервісів в «електронного уряду», зачіпають якомога більше сфер життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України