Авторські статтіДіаспора

У Празі собака втекла від господаря і на поїзді доїхала до сусіднього міста

У Празі собака втекла від свого господаря під час прогулянки і через кілька годин опинилася в іншому місті. Чотиринога мандрівниця спустилася в метро і доїхала до залізничного вокзалу, де сіла на поїзд.

Самка кокер-спанієля гуляла без повідка і втекла від господаря, злякавшись автомобіля, що проїжджав повз. Після короткої поїздкі в метро тварина виявилося на вокзалі, де забігла в міжміський поїзд. Собака проїхала близько 100 км, коли її помітив провідник.

Він звернувся в поліцію і «безбілетницю» зняли з потяга у місті Пардубіце. На щастя, на нашийнику був номер телефону власника тварини. Чоловік зрадів дзвінку і неабияк здивувався. Він заявив поліцейським, що у Пардубіце живе його знайома, яка приїде і забере собаку. Так і сталося.

«Все закінчилося дуже вдало. Без телефонного номера на нашийнику возз’єднання собаки з господарем могло затягнутися, або взагалі не відбутися. Це найвірніший спосіб збільшити шанси на повернення чотириногого друга, якщо він коли-небудь загубиться. Не слід забувати і про чипировании. Хто б міг подумати, що собака в поїзді, який під’їжджає до Пардубіце, виконала такий непростий і небажаний шлях», – зазначила представник поліції Ленка Ускобова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України