Новини з Австрії

В Австрії зафіксували зниження рівня безробіття

За підсумками прес-конференції міністра праці Австрії Мартін Кохер, яка відбулася в понеділок відомо, що в порівнянні з минулим роком кількість безробітних в країні знизилося на 101 266 осіб і зараз знаходиться на рівні 2018 року.

Кохер зазначив, що відновлення австрійського ринку праці продовжується. «В кінці липня близько 344 тисяч чоловік залишалися без роботи, що приблизно на 16 тисяч менше, ніж місяць тому. 282 685 осіб були офіційно зареєстровані як безробітні, що на 6 177 осіб менше, ніж у попередньому місяці. Зараз безробітних всього на 10 900 осіб більше, ніж до коронакрізіса », – сказав він.

Міністр підкреслив, що завдяки своєчасним діям уряду рівень безробіття на даний момент становить 6,7 відсотка, що трохи вище липневої позначки 2019 роки (6,5 відсотка).

«У сфері туризму безробіття скоротилося майже вдвічі, – зазначив Кохер. – Воно падає і в інших секторах. Кількість випадків довгострокової відсутності роботи, тобто, якщо хтось не працював більше року, не може бути скорочено в одну мить, але, на щастя, і тут теж спостерігається спад ».

При цьому глава Мінпраці зазначив, що восени очікується чергова хвиля сезонного безробіття. «В цілому компаніям буде складніше знайти працівників, – упевнений Кохер. – Це пов’язано з демографічною ситуацією, що стосується, наприклад, сфери туризму, то багато іноземних сезонних робітників не повернулися до Австрії, бо вони знайшли роботу в своїх країнах. Ми очікуємо, що багатьом національним компаніям доведеться переосмислити свою кадрову політику і найняти людей, яким раніше було відмовлено з формальних причин »

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України