Новини з Австрії

В Австрії закликають припинити безкоштовні тести на коронавірус

Заклики припинити безкоштовні тести на коронавірус в Австрії стають все голосніше і голосніше. Крім кількох глав земель, за це тепер виступає і Медична асоціація.

За даними Медичної асоціації, вакцини вже досить, і тому закликає припинити безкоштовні ПЛР і антигенні тести. За це висловлюються кілька губернаторів правлячої партії.

«В кінцевому підсумку за тести доведеться платити», – заявив АПА губернатор Тіролю Гюнтер Платтер (ÖVP). Два регіональних лідера Томас Штельцер (Верхня Австрія) і Маркус Валлнер (Форарльберг, обидва ÖVP) згодні зі своїм колегою.

І Томас Секереш, президент Австрійської медичної асоціації (ÖÄK), бачить це так само: «Я думаю, що будь-хто, хто не пройшов вакцинацію і хоче відвідувати заходи або ресторани, повинен сам оплачувати тестування», – вважає Секереш. За даними Медичної асоціації, середня вартість вакцинації також значно нижче, ніж середня вартість тесту. Тому асоціація також вимагає, щоб тести на корону залишалися безкоштовними для вакцинованих людей.

Однак попередньою умовою для цього є те, що всі люди також мають можливість пройти вакцинацію від вірусу, продовжив президент ÖÄK. Два тижні тому міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені) не виключив платних тестів. “Восени ситуація буде переглянута”, – сказав Мюкштайн. У будь-якому випадку, влітку тести залишаться безкоштовними, заявив міністр охорони здоров’я в інтерв’ю.

Крім того, в залежності від вакцини, для повної імунізації потрібно тільки одна або дві вакцинації, в той час як для виявлення хвороби якомога раніше або для можливості брати участь у суспільному житті необхідні кілька тестів на тиждень.

«Було б важливо якомога швидше запропонувати тести за плату, але при цьому призначити дату введення завчасно, щоб невакцинованих люди могли пройти вакцинацію», – сказав Крістоф Райснер, президент Медичної Асоціації Нижньої Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України