Новини з Австрії

В Австрії уряд продовжує виплату збільшеної екстреної допомоги

Екстрена допомога (Notstandshilfe) буде знову збільшена до кінця вересня. Програма «Трамплін» також повинна бути повністю розроблена до цього місяця

Вчора, в середу, федеральний уряд продовжив виплату збільшеної екстреної допомоги. Це означає, що одержувачі цієї допомоги отримають допомогу в розмірі допомоги по безробіттю протягом літа до кінця вересня. Ініціативна пропозиція також включає перенесення скоригованих термінів повідомлення робітників і службовців до початку жовтня.

Міністр праці Мартін Кохер: «Через пандемію ситуація на ринку праці все ще не досягла докризового рівня. Людям, які довгий час не мають роботи, зокрема, важче знайти роботу. З цієї причини важливо і необхідно підвищувати розмір екстреної допомоги до рівня допомоги по безробіттю останній раз до кінця вересня ».

«Програма трампліну», яка підтримає тривало безробітних при їх поверненні на ринок праці, повинна з’явитися до кінця вересня. «До тих пір ми подбаємо про те, щоб люди, які переживають особливо важкі часи на ринку праці, отримували додаткову допомогу. Її щомісяця отримують близько 215 000 чоловік », – підкреслив міністр праці.

Крім того, пропозиція про спільну ініціативу ÖVP і «зелених» включає відтермінування узгодження термінів повідомлення для «синіх комірців» і «білих комірців». «Таким чином, ми хочемо дати компаніям трохи більше часу, щоб оговтатися від наслідків економічної пандемії. Закінчення локдауну привели до значного відновлення на ринку праці, яке, ймовірно, продовжиться в найближчі тижні і місяці. Проте, ми хочемо зробити більше для компаній, що знаходяться в кризі. Їм потрібен час пристосуватися до умов, що змінилися. Тому узгодження термінів повідомлення робітників не вступить в силу до 1 жовтня », – продовжив Кохер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України