Новини з Австрії

Авіакомпанія Бєлавіа призупиняє польоти в Австрію

У четвер білоруська державна авіакомпанія «Бєлавіа» за власним бажанням призупинила польоти до Австрії.

У конфлікті через вимушену посадку пасажирського літака в Мінську і планованої заборони на посадку в країнах ЄС державна авіакомпанія «Бєлавіа» з Білорусії добровільно припинила польоти до Австрії і деякі інші країни ЄС до кінця жовтня. Постраждало сім країн – крім Австрії, Німеччина, Польща, Італія, Нідерланди, Іспанія і Бельгія, повідомила в четвер Бєлавіа. У повідомленні також йдеться, що квитки можна вільно повернути або обміняти.

Підставою для цього є рішення ЄС більше не дозволяти злети, посадки і польоти білоруських авіакомпаній. Кілька європейських країн вже ввели заборони з початку тижня. Також Україна і Швейцарія, зокрема, припинили авіасполучення з Білоруссю. Австрія хотіла дочекатися офіційної постанови Комісії ЄС. «Белавіа» виконувала рейси до Відня ще в середу і ось сьогодні оголосила про своє рішення.

Забороною на польоти є реакцієя на вимушену посадку в Мінську в неділю літака Ryanair. На борту літака знаходилися блогер Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега. Обидва були заарештовані. Правозахисний центр «Весна» в Мінську оголосив їх політв’язнями. Обидва публікували інформацію, спрямовану проти влади Лукашенка, в новинному каналі Telegram, в тому числі особисту інформацію про офіцерів секретних служб і міліції. Лукашенко називає своїх опонентів терористами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України