Авіакомпанія Бєлавіа призупиняє польоти в Австрію

У четвер білоруська державна авіакомпанія «Бєлавіа» за власним бажанням призупинила польоти до Австрії.

У конфлікті через вимушену посадку пасажирського літака в Мінську і планованої заборони на посадку в країнах ЄС державна авіакомпанія «Бєлавіа» з Білорусії добровільно припинила польоти до Австрії і деякі інші країни ЄС до кінця жовтня. Постраждало сім країн – крім Австрії, Німеччина, Польща, Італія, Нідерланди, Іспанія і Бельгія, повідомила в четвер Бєлавіа. У повідомленні також йдеться, що квитки можна вільно повернути або обміняти.

Підставою для цього є рішення ЄС більше не дозволяти злети, посадки і польоти білоруських авіакомпаній. Кілька європейських країн вже ввели заборони з початку тижня. Також Україна і Швейцарія, зокрема, припинили авіасполучення з Білоруссю. Австрія хотіла дочекатися офіційної постанови Комісії ЄС. «Белавіа» виконувала рейси до Відня ще в середу і ось сьогодні оголосила про своє рішення.

Забороною на польоти є реакцієя на вимушену посадку в Мінську в неділю літака Ryanair. На борту літака знаходилися блогер Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега. Обидва були заарештовані. Правозахисний центр «Весна» в Мінську оголосив їх політв’язнями. Обидва публікували інформацію, спрямовану проти влади Лукашенка, в новинному каналі Telegram, в тому числі особисту інформацію про офіцерів секретних служб і міліції. Лукашенко називає своїх опонентів терористами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh