Росія не дала дозволу на рейс Austrian Airlines в Москву

У четвер Росія відмовила регулярному рейсу Austrian Airlines (AUA) в дозволі на рейс до Москви

У зв’язку з рекомендацією Агентства авіаційної безпеки ЄС уникати повітряного простору над Білоруссю, план польоту повинен був бути змінений, але влада в Росії не схвалила маршрут, тому літак залишився на землі.

Зокрема, постраждав рейс OS601, який повинен був відбутися в четвер вранці з Відня до Москви. «Зміна маршрутів польотів повинно бути схвалена владою. Російська влада не дала нам це дозвіл », – сказала представник AUA.

У той же час він не зміг надати жодної інформації про те, чи можуть інші заплановані рейси AUA також зіткнутися з тією ж проблемою. Представник міністерства підтвердив, що Федеральне міністерство захисту клімату, довкілля, енергетики, мобільності, інновацій та технологій (BMK), яке відповідає за цивільну авіацію, було поінформовано про ситуацію.

У понеділок рейс Austrian Airlines в Москву і назад до Відня зміг без проблем облетіти Білорусь, і на це були видані необхідні дозволи.

У відповідь на вимушену посадку рейсу Ryanair з Афін до Вільнюса в Мінську ЄС оголосив про обмеження на цивільний повітряний рух. З понеділка авіакомпанії уникають повітряного простору над Білоруссю. AUA також заявили, що повітряний простір Білорусі буде облітати «до подальшого повідомлення» і що Мінськ в даний момент обслуговуватися не буде.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh