Новини з Австрії

Росія не дала дозволу на рейс Austrian Airlines в Москву

У четвер Росія відмовила регулярному рейсу Austrian Airlines (AUA) в дозволі на рейс до Москви

У зв’язку з рекомендацією Агентства авіаційної безпеки ЄС уникати повітряного простору над Білоруссю, план польоту повинен був бути змінений, але влада в Росії не схвалила маршрут, тому літак залишився на землі.

Зокрема, постраждав рейс OS601, який повинен був відбутися в четвер вранці з Відня до Москви. «Зміна маршрутів польотів повинно бути схвалена владою. Російська влада не дала нам це дозвіл », – сказала представник AUA.

У той же час він не зміг надати жодної інформації про те, чи можуть інші заплановані рейси AUA також зіткнутися з тією ж проблемою. Представник міністерства підтвердив, що Федеральне міністерство захисту клімату, довкілля, енергетики, мобільності, інновацій та технологій (BMK), яке відповідає за цивільну авіацію, було поінформовано про ситуацію.

У понеділок рейс Austrian Airlines в Москву і назад до Відня зміг без проблем облетіти Білорусь, і на це були видані необхідні дозволи.

У відповідь на вимушену посадку рейсу Ryanair з Афін до Вільнюса в Мінську ЄС оголосив про обмеження на цивільний повітряний рух. З понеділка авіакомпанії уникають повітряного простору над Білоруссю. AUA також заявили, що повітряний простір Білорусі буде облітати «до подальшого повідомлення» і що Мінськ в даний момент обслуговуватися не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України