Новини з Австрії

У Відні 29-річна молекулярна біологиня оголосила голодування в знак захисту клімату та будівництва нових автомагістралей в місті

Марта К. кожен день приходить на площу Хельденплац у Відні, щоб поговорити з перехожими про необхідність вжиття заходів щодо захисту клімату. В знак протесту проти знищення природи і клімату 29-річна молекулярна біологиня з 31 травня оголосила голодування.

«Я не їла 14 днів», – говорить вона. «Я добре сплю і в цілому у мене все поки добре. Я п’ю півлітра фруктового соку для отримання електролітів і вітамінів, плюс два літри води ». За останні два тижні кліматична активістка з «Extinction Rebellion» вже схудла на шість кілограмів. «Мене надихнула на голодування моя подруга Хоуі Оу з Лозанни в Швейцарії. За спробу врятувати незайману природу Mormont-Hügel від руйнуючої клімат цементної промисловості їй загрожує 60 днів в’язниці і штраф в розмірі понад тисячу євро ».

За допомогою своєї акції березня хоче привернути увагу до важливих цілям захисту клімату. Вона закликає негайно припинити будівництво тунелю Лобау і інші проекти будівництва доріг. «Бургомістр Людвіг повинен публічно визнати наукові факти», – каже захисниця клімату. «Тунель S1 і Лобау в довгостроковій перспективі тільки посилить проблему дорожнього руху. Чим більше буде побудовано доріг, тим більше трафіку вони будуть залучати ». Також необхідно припинити будівництво автомагістралей, аеропортів і розробку нових запасів нафти і газу. Крім того, 29-річна все ще бореться за свободу преси, проти цензури та корупції. «Той, хто стоїть на шляху знищення наших засобів до існування ненасильницьким шляхом, заслуговує на визнання, а не покарання».

Сама Марта вже випереджає свій час. У неї тут же на лузі встановлена ​​сонячна батарея. «Так що я можу заряджати свій мобільний телефон і ноутбук і працювати на вулиці». «Люди зупиняються і говорять зі мною про це. Ми робимо Землю непридатною для життя. Те, що газети повідомляють про деградацію клімату, – це тільки верхівка айсберга. Якщо ми будемо продовжувати в тому ж дусі, майбутні покоління проклянуть нас ».

Марта повідомляє про перебіг свого першого голодування на захист клімату в Twitter і на сайті Extinction Rebellion. «Поки мої сили дозволяють, я буду триматися і нічого не їсти. Це акт відчаю ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України