Новини з Австрії

В Австрії поліція накрила торговців фальшивими сертифікатами вакцинації

У двох барах австрійського Шладмінгу було виявлено підроблені сертифікати про вакцинацію, які пропонувалися до продажу. Проти дев’яти підозрюваних порушено кримінальні справи.

Початком розслідування стала анонімна заява із Зальцбурга, – розповідає прес-секретар поліції Маркус Ламб. У заяві було сказано, що в одному з лижних барів Шладмінга використовуються підроблені сертифікати щеплень. Відомості підтвердилися при першій поліцейській перевірці. Після чого прокурор Леобена розпорядився провести серію обшуків, у тому числі й у барах двох підозрюваних, так само як і за місцем їхнього проживання.

Один із двох завідувачів барів на допиті зізнався, що купив сім підроблених сертифікатів і шість із них уже перепродав. У його спільника, який теж управляє баром у Шладмінгу, теж були вилучені сертифікати щеплень — загалом їх було майже дюжина.

Під час обшуків було знайдено та вилучено численні інформаційні носії, які в даний час аналізуються слідчими. Усього було встановлено дев’ятьох підозрюваних. Їм буде пред’явлено звинувачення у підробці документів. Пошуки тих, хто стоїть за цими правопорушеннями, продовжуються.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: LPD Stmk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України