Духовне

Голова Північної єпископської конференції надіслав листа солідарності з українським народом

26 січня 2022 року на ім’я апостольського екзарха для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії владики Богдана Дзюраха надійшов лист солідарності з українським народом від єпископа Чеслава Козона, Голови Північної єпископської конференції.

Владика Богдан Дзюрах (ліворуч) та владика Чеслав Козон (праворуч)

У листі, який є відповіддю на заклик апостольського екзарха до посиленої молитви і до солідарності з українським народом, владика Козон написав:

«Ваше Преосвященство, дорогий Співбрате, я дякую Вам за Вашого листа від 25 січня ц. р., у якому Ви висловили свою журбу щодо ситуації Вашої країни.

Ми з великою тривогою стежимо за розвитком подій на кордонах України і випливаючою з цього загрозою для Вашої країни і водночас бачимо великі страждання, яких завдають українському народові, і то не лише в останніх тижнях, але впродовж тривалого часу.

Ми охоче долучилися до заклику Святішого Отця і сьогодні особливо молилися за Україну, за народ, за Церкву в країні, як рівно ж за мир для Вашої країни та нашого континенту.

Цим листом я прагну від імені Північної єпископської конференції висловити нашу солідарність і близькість, а також запевнити Вас про наші молитви».

З копією оригіналу листа солідарності можна ознайомитись тут.

Довідка

Північна єпископська конференція (відома ще як Конференція єпископів Скандинавії) складається з римо-католицьких єпископів усіх скандинавських країн, а саме — Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії та Ісландії. Вірні УГКЦ, які проживають у цих країнах, разом зі своїми душпастирями належать до Апостольського екзархату УГКЦ з осідком у Мюнхені (Німеччина).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України