Новини з Австрії

В Австрії підпал димової гранати у житловому приміщенні завершився арештом

Димова граната, що спрацювала в житловому приміщенні, привела віденських поліцейських недільної ночі на вечірку парочки, що розважалася в районі Маріахільфі алкоголем і наркотиками.

За даними прес-секретаря поліції Крістофера Ферньяка, поліцейський патруль рухався близько другої години ночі в районі Гумпендорфер Штрассе. Службовці побачили клуби диму, що пробиваються з горища таунхауза, і приступили до з’ясування обставин. Під’їзд також був сильно задимлений, сусіди в тривозі вибралися зі своїх квартир.

Поліцейські встановили, що дим йшов із квартири на верхньому поверсі і постукали у двері, забезпечені кодом «1312» (цифрова заміна букв ACAB – „All Cops Are Bastards“). З квартири спочатку долинали шум і музика, після стукоту все раптово змовкло. Поліцейські постукали ще раз, нарешті чоловік відчинив двері.

31-річний мешканець верхньої квартири, як і 26-річна дама, явно перебували у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. У квартирі поліцейські виявили димові гранати та піротехнічні смолоскипи, невелику плантацію марихуани, розфасовану «травку», та деяку кількість кокаїну.

Обидва порушники тут же звинуватили один одного у підпаленні піротехніки. У ході здійснення службових заходів чоловік виявляв вербальну агресію і люто лаяв поліцейських. Зрештою його було заарештовано, згідно із законом про адміністративні правопорушення. Обидва отримали звинувачення у порушенні законів про застосування піротехнічних виробів та наркотичних засобів. Буде також проведено додаткове розслідування того, чи дует ще не займався торгівлею наркотиками.

За матеріалами: https://www.krone.at
Фото: © APA/LPD WIEN, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України