Новини з Австрії

В Австрії злочинці-мігранти на вокзалі виясняли стосунки під час перестрілки

Перестрілка під час кримінального розбирання на вокзалі Вінер Нойштадта: троє поранених

У четвер 5 січня увечері на вокзалі у Вінер Нойштадті внаслідок конфлікту між двома групами постраждали кілька людей. За даними поліції, також було зроблено кілька пострілів. Рух поїздів з міркувань безпеки було тимчасово зупинено.

Близько 18:00 велика кількість поліцейських разом із співробітниками спецпідрозділу «Кобра» та групою швидкого реагування прибула на залізничний вокзал Вінер Нойштадта. Згідно зі звітом про подію, на території станції виник конфлікт між двома групами по десять осіб із міграційним минулим. Постраждало троє людей, одна з них серйозна.

За даними поліції, було зроблено кілька пострілів. За попереднім розслідуванням, у бійці використовувалися газові пістолети та ножі. Коли на місце прибула поліція, учасники розбирання втекли – за наявними даними, це були сирійці, турки та чеченці. Трохи згодом силовики змогли затримати кілька втікачів.

Приблизно за годину ситуацію було взято під контроль. Оскільки спочатку ситуація була дуже неясною, рух поїздів під час операції було зупинено.

Усі потяги були обшукані. За даними поліції, обидві групи не загрожували ні поліцейським, ні цивільним особам. Про підґрунтя конфлікту поки що нічого не відомо. Затримані наразі допитуються, вивчаються також відеозаписи з камер спостереження.

За матеріалами: https://orf.at/
Фото: ©TZOe Raunig

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України