Новини з Австрії

Батько та дитина в Австрії потрапили під потяг: підозра на вбивство та самогубство

38-річний чоловік та його шестирічна дочка були збиті поїздом у середу ввечері до Золленау (район Вінер-Нойштадт-Ланд). Підозра на вбивство із одночасним самогубством – про це повідомила поліція.

За повідомленням поліції, батько вийшов з дитиною на шляху південної залізничної лінії перед Рейлджетом, що наближався та прямував до Відня. Чоловік та його донька зазнали смертельних травм.

Аварійно-рятувальні служби були сповіщені та прибули на місце невдовзі після 22:30. У дії взяла участь велика кількість рятувальників та добровільних помічників, повідомила на своєму сайті добровільна пожежна команда Золленау. За інформацією, склад зупинився біля Анценгрубергассе. Оскільки спочатку підозрювалося, що замішана третя особа, були задіяні пошукові групи з тепловізійними камерами, пошукові собаки та вертоліт, також із тепловізійною камерою. Проте, нікого не знайшли.

У зв’язку із перебігом подій проводяться додаткові слідчі дії, повідомили в поліції. Державне управління кримінальної поліції Нижньої Австрії провело опитування, щоб однозначно встановити особи двох загиблих. Про матір подбала група кризового втручання.

За даними пожежної служби, пасажирів поїзда евакуювали та доставили на найближчу станцію, а потім відправили далі автобусом. Залізничну лінію було закрито близько трьох годин.

За матеріалами: https://noe.orf.at/
Фото:Freiwillige Feuerwehr Sollenau

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України