Новини з Австрії

В Австрії лунають заклики провести загальнонаціональне дослідження антитіл на коронавірус

В даний час в Австрії налічується 27 966 активних випадків коронавіруса (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення -159,4. Видужало 668 059. У лікарнях перебуває 690 осіб, 178 з них – в палатах інтенсивної допомоги.

Число смертей від коронавіруса склало 10 623. вакциновано 5 603 256 осіб (62,73% загальної кількості населення). 59,31% вже має повний захист.

Четверта хвиля інфекцій в повну силу піднімається в Нижній Австрії

Окремі ланцюжки зараження, а також кількість кластерів в даний час знову помітно збільшуються. Рівень інфікування в даний час найвищий в місті Кремс. Дунайське місто зі значенням захворюваності 378,5 є національною гарячою точкою. Друге місце по захворюваності зафіксовано в районі Браунау-ам-Інн у Верхній Австрії – там показник становить 299,6. На третьому місці – район Шейббс в Нижній Австрії (279,1).

Вірусолог з Інсбрука Дороті фон Лаєр закликає провести загальнонаціональне дослідження антитіл. За словами вірусолога, буде досить тестування 5 000 осіб в репрезентативних місцях. Фон Лаєр переконана, що значуща цінність антитіл також знайде своє відображення в «Зеленому паспорті» – для тих, хто одужав. Однак для цього потрібно попереднє схвалення комітету з етики та розпорядження федерального уряду.

Спеціаліст з медичної етики Ульріх Кйортнер виступив проти ідеї франшиз (часткової компенсації вартості лікування) для невакцинованих людей

Голова ÖGK Андреас Хус також застеріг від відкриття «ящика Пандори». Система охорони здоров’я не передбачає оплати за лікування, викликане особистою поведінкою. Так бачить це і міністр охорони здоров’я Мюкштейн, який дав зрозуміти, що це «обговорення, яке я не хочу проводити». “З чого почати? Де ми зупинимося? А що щодо курців або людей з надмірною вагою? » – попередив він.

Фото: APA / Hans Punz

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України