Новини

Особливості покупки тушонки і паштету

Не знаєте, чим поласуватися зранку? Поспішаєте на роботу, до школи і у вас не вистачає часу приготувати смачну їжу? Компанія Пан Ковбаско передбачила будь-які ситуації в житті, тому це чудовий шанс не займатися зранку приготуванням їжі.

Паштети та тушонки — це найкращий варіант перекусу. Виникає питання: «Чому саме вони?» Паштет — це дуже зручний продукт. Його можна з легкістю намазати на хліб, додати до бутерброду, різноманітних випічок. Окрім цього, паштет можна додати до складу інших продуктів та отримати надзвичайно смачну страву. Що стосується тушонки, це саме та їжа, яка може чудово доповнити іншу. Наприклад, тушонка та гречка — це ідеальний симбіоз, який доставить вам максимальне задоволення під час вживання.

Паштет

Купити паштет нині не є занадто складною справою, особливо у нас, ми маємо особистий офіційний сайт https://pankovbasko.com/ua/catalog/pashtetu/all. Паштет — це не тільки самостійна страва, але й гарне доповнення до чогось. Варто розуміти, що у кожної людини свій смак та погляд на м’ясну продукцію. Саме тому сьогодні існує багато його різновидів:

 • м’ясний;
 • рибний;
 • печінковий;
 • овочевий (вегетаріанський);
 • змішаний.

Наш виробник випускає лише якісну продукцію. Розглянемо декілька прикладів.

«Богемський» – це паштет вищого ґатунку. До складу входять: печінка свиняча, суміш приправ. Товар запакований в вакуумі. Термін зберігання: 9-10 діб.

«Домашній» – це паштет вищого ґатунку. Склад: печінка свиняча, щоковина свиняча варена, сало хребтоване, сіль та перець. Запакований в вакуумі. Термін зберігання: 25 діб.

«Рулет печінковий» – це паштет вищого ґатунку, яка приваблює своїх клієнтів таємничим смаком. Родзинкою страви вважають оболонку із гусячої шкіри. Вам не потрібно окремо готувати страву, тому що вона вже є запеченою. Вага: до 1кг. Знаходиться у вакуумі.

Тушонка

Тушонка — це узагальнена назва м’ясних консервів. Це страва, яка користується популярністю серед своїх споживачів. Тушонка з картоплею в поході — це ж просто рай для вашого шлунку, хіба ні?

Поради щодо обрання якісної тушонки:

 • у складі тушонки повинні бути лише цільні шматочки м’яса;
 • у складі продукту повинно бути лише м’ясо та додані до нього спеції;
 • купуйте тушонку оптом на нашому офіційному сайті https://pankovbasko.com/ua/catalog/tushenku/all;
 • не купуйте товар, якщо помітили на ньому іржу, цвіль або ще якісь пошкодження;
 • не купуйте продукт, якщо в ньому є додаткові дивні домішки;
 • не купуйте товар, який вважаєте сумнівним походженням.

Кухонні поради:

 1. Тушонку бажано відкривати з дна, аби не виходило багато жиру.
 2. Жир, який залишився, можна використати для приготування картоплі або іншої страви.
 3. Якщо ви бажаєте відчути неперевершені емоції, купуйте тушонку зі свинини.

Купити паштет та тушонку оптом можна без всіляких труднощів на нашому офіційному сайті. Зберігати ці продукти потрібно обов’язково в холодильнику або морозилці, тому що при кімнатній температурі товар швидко псується. Терміни придатності в кожного виду свої, це залежить від інгредієнтів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України