Новини з Австрії

Трагедія на Віденському марафоні: 40-річний бігун знепритомнів і помер

37-й Віденський міський марафон був затьмарений смертю учасника напівмарафону, який втратив свідомість незадовго до фінішу у Бургтеатра

40-річному чоловікові була надана невідкладна медична допомога перед тим, як його доставили в лікарню. Там він помер від серцево-судинної недостатності.

«Ми висловлюємо співчуття і найглибші співчуття родичам бігуна», – відповів організатор змагання Вольфганг Конрад. Чоловіка доставили в лікарню вже в умовах реанімації, але все одно помер.

Інших подробиць організаторам невідомо.

Через розгортання рятувальників фінішували в напівмарафоні і марафоні, а також в естафетах прямували в один і той же фініш, що також ускладнило перетин фінішної межі переможниці серед жінок Вібіан Чепкіруі.

Повернення Віденського марафону призвело до ще одного неприємного епізоду

Переможця серед чоловіків Дерара Хуріса дискваліфікували через неправильнуу взуття. За правилами допускається максимальна товщина підошви сорок міліметрів, а ефіопський атлет мав до взуття товщиною п’ятдесят міліметрів. Таким чином перемога дісталася кенійцю Леонарду Лангат (2:09:25).

До речі, зовсім недавно на 36-му Віденському міському марафоні було повідомлено про летальний кінець. Учасник старше 60 років помер у Віденській лікарні загального профілю в квітні 2019 роки після втрати свідомості під час марафону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України