В Австрії ісламська варта погрожує міністерці уряду

«Ісламська карта»: BVT розслідує погрози на адресу міністра по інтеграції Рааб

Після презентації «Ісламської карти» міністру інтеграції Сюзанні Рааб (ÖVP) в соціальних мережах почали надходити погрози

За словами представника міністра, вони поінформували Федеральне управління із захисту Конституції і боротьбі з тероризмом (BVT). Спецслужба почала розслідування на найвищому рівні. Зараз, як стверджується, заходи безпеки різко посилені, але, за заявою міністерства, її не можна залякати.

«Ісламська карта», яка фіксує і досліджує все більш 600 ісламських організацій в Австрії, працює як проект майже десять років. Але після того, як пройшла її презентація минулого тижня, карта викликала ажіотаж.

Уже в п’ятницю пройшли бурхливі акції протесту, спочатку вони носили формальний характер. Мусульманська молодь Австрії (MJÖ), наприклад, хоче подати в суд, назвавши це «перетином кордонів». Віденський університет в особі ректора Хайнца Енгл заборонив проекту використовувати логотип університету. Однак керівник проекту не зміг зрозуміти цю ескападу і послався на угоду про співпрацю з університетом. Укладач Муханад Хорчіде і керівник проекту і професор ісламського релігійного освіти Еднан Аслан також піддалися погрозам. За його власними словами, останній зараз знаходиться під охороною поліції.

На початку тижня карта піддалася критиці з боку Євангелічної церкви. Регіональний суперінтендант Євангелічної реформатської церкви в Австрії (Evangelische Kirche H.B.) Томас Хеннефельд, як і євангельсько-лютеранський єпископ Міхаель Халупко, рекомендував міністру інтеграції якомога швидше видалити «ісламську карту» з мережі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh