Новини з Австрії

В Австрії ісламська варта погрожує міністерці уряду

«Ісламська карта»: BVT розслідує погрози на адресу міністра по інтеграції Рааб

Після презентації «Ісламської карти» міністру інтеграції Сюзанні Рааб (ÖVP) в соціальних мережах почали надходити погрози

За словами представника міністра, вони поінформували Федеральне управління із захисту Конституції і боротьбі з тероризмом (BVT). Спецслужба почала розслідування на найвищому рівні. Зараз, як стверджується, заходи безпеки різко посилені, але, за заявою міністерства, її не можна залякати.

«Ісламська карта», яка фіксує і досліджує все більш 600 ісламських організацій в Австрії, працює як проект майже десять років. Але після того, як пройшла її презентація минулого тижня, карта викликала ажіотаж.

Уже в п’ятницю пройшли бурхливі акції протесту, спочатку вони носили формальний характер. Мусульманська молодь Австрії (MJÖ), наприклад, хоче подати в суд, назвавши це «перетином кордонів». Віденський університет в особі ректора Хайнца Енгл заборонив проекту використовувати логотип університету. Однак керівник проекту не зміг зрозуміти цю ескападу і послався на угоду про співпрацю з університетом. Укладач Муханад Хорчіде і керівник проекту і професор ісламського релігійного освіти Еднан Аслан також піддалися погрозам. За його власними словами, останній зараз знаходиться під охороною поліції.

На початку тижня карта піддалася критиці з боку Євангелічної церкви. Регіональний суперінтендант Євангелічної реформатської церкви в Австрії (Evangelische Kirche H.B.) Томас Хеннефельд, як і євангельсько-лютеранський єпископ Міхаель Халупко, рекомендував міністру інтеграції якомога швидше видалити «ісламську карту» з мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України