Новини з Австрії

В Австрії стартував новий проєкт по боротьбі з політичним ісламом – карта покликана відобразити і проаналізувати всі ісламські організації країни

Міністр інтеграції Сюзанна Рааб представила карту ісламських політичних організацій Австрії

«Ми повинні, нарешті, забезпечити прозорість в політичному ісламі і пролити світло на закуліси ісламізму. Політичний іслам – це отрута для нашого суспільства і перешкода для інтеграції », – вважає міністр інтеграції Сюзанна Рааб. Згубні ідеології поширяться в Австрії за допомогою заворушень у Відні-Фаворітен, чеченських вартих моралі у Відні і гнівних промов президента Туреччини.

Щоб протистояти цим руйнівним тенденціям і політичному ісламу, вона представила Австрії «ісламську карту». Це науково-дослідний проєкт Віденського університету під керівництвом Еднана Аслана на замовлення Центру документації по політичному ісламу. «Мова йде не про боротьбу з мусульманами, а про боротьбу з політичним ісламом», – пояснила міністр інтеграції. Не повинно бути ніяких «загальних підозр» щодо мусульман.

«Карта Віденського університету (знаходиться за адресою https://www.islam-landkarte.at/) і основні документи центру документації створюють обгрунтований огляд мусульманських об’єднань, релігійних громад та їх зонтичних організацій», – сказала Рааб. В огляді, зокрема, виявляються і розкриваються зв’язку з ідеологією, структурами і мережами політичного ісламу. Крім того, дається також важлива класифікація залучених людей, їх орієнтація і зв’язок. За словами Рааб, інформація, показана на «Ісламської карті», також може бути актуальною для влади. Наприклад, для рішень про те, яка організація може бути партнером по інтеграції і яка організація отримує фінансування. Вони також можуть бути цікаві органам безпеки, а також самим мусульманам Австрії, сказала міністр у справах інтеграції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України