Міністр інтеграції австрійського уряду Сюзанна Рааб
Міністр інтеграції австрійського уряду Сюзанна Рааб

В Австрії стартував новий проєкт по боротьбі з політичним ісламом – карта покликана відобразити і проаналізувати всі ісламські організації країни

Міністр інтеграції Сюзанна Рааб представила карту ісламських політичних організацій Австрії

«Ми повинні, нарешті, забезпечити прозорість в політичному ісламі і пролити світло на закуліси ісламізму. Політичний іслам – це отрута для нашого суспільства і перешкода для інтеграції », – вважає міністр інтеграції Сюзанна Рааб. Згубні ідеології поширяться в Австрії за допомогою заворушень у Відні-Фаворітен, чеченських вартих моралі у Відні і гнівних промов президента Туреччини.

Щоб протистояти цим руйнівним тенденціям і політичному ісламу, вона представила Австрії «ісламську карту». Це науково-дослідний проєкт Віденського університету під керівництвом Еднана Аслана на замовлення Центру документації по політичному ісламу. «Мова йде не про боротьбу з мусульманами, а про боротьбу з політичним ісламом», – пояснила міністр інтеграції. Не повинно бути ніяких «загальних підозр» щодо мусульман.

«Карта Віденського університету (знаходиться за адресою https://www.islam-landkarte.at/) і основні документи центру документації створюють обгрунтований огляд мусульманських об’єднань, релігійних громад та їх зонтичних організацій», – сказала Рааб. В огляді, зокрема, виявляються і розкриваються зв’язку з ідеологією, структурами і мережами політичного ісламу. Крім того, дається також важлива класифікація залучених людей, їх орієнтація і зв’язок. За словами Рааб, інформація, показана на «Ісламської карті», також може бути актуальною для влади. Наприклад, для рішень про те, яка організація може бути партнером по інтеграції і яка організація отримує фінансування. Вони також можуть бути цікаві органам безпеки, а також самим мусульманам Австрії, сказала міністр у справах інтеграції.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh