Новини з Австрії

Карантин для прибулих австрійців з Хорватії скасовується

Поточна поправка до правил в’їзду приносить чергове полегшення в сфері подорожей для австрійців

З півночі вівторка в’їзд з Хорватії, Литви, Нідерландів, Швеції та Кіпру буде можливий при наявності доказів 3-G, але без обов’язкового карантину, повідомив міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн в понеділок.

У зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації на місці, згідно з поправкою, всі країни, які в даний час перераховані в Додатку B1 (стану ризику), тепер будуть віднесені до Додатку A (країни з низьким рівнем інфікування). Це стосується наступних країн: Хорватії, Литви, Нідерландів, Швеції та Кіпру. Можливий будь-який вид в’їзду, в тому числі з туристичною метою. Країни з низькою захворюваністю в даний час: Андорра, Австралія, Бельгія, Болгарія, Данія, Німеччина, Естонія, Фінляндія, Франція, Князівство Ліхтенштейн, Греція, Ірландія, Ісландія, Ізраїль, Італія, Латвія, Люксембург, Мальта, Монако, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швейцарія, Південна Корея, Чехія, Угорщина і Ватикан.

Якщо при в’їзді неможливо надати чинний доказ 3-G, тест повинен бути проведений негайно, але в будь-якому випадку протягом 24 годин. Документ, виданий німецькою або англійською мовою (наприклад, жовтий паспорт вакцинації) про вакцинацію, схваленої EMA або ВООЗ, вважається доказом вакцинації. Медичне або офіційне підтвердження (наприклад, повідомлення про приміщенні на карантин) на німецькій або англійській мові перенесеної хвороби, яка була подолана за останні шість місяців, вважається свідченням про одужання. Доказ наявності антитіл, якому на момент в’їзду повинно бути не більше трьох місяців, еквівалентно свідченням про одужання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України