Авторські статтіДіаспора

В Австралії знайшли щитихвоста з рідкісною генетичною мутацією. Фото

Через шлюб меланіну шкура тварини придбала незвичайний жовтий забарвлення, що робило його схожим на знаменитого покемон Пікачу.

Незвичайного звіра, нерухомо лежав на землі, виявивши житель Мельбурна. Він відразу відніс тварину до ветеринара. Той пояснив незвичайне золотаве забарвлення низьким рівнем меланіну в організмі. Дитинча, вік якого приблизно п’ять місяців, виявився самкою. Фахівець припустив, що вона звалилася з спини матері.

Яка Ви астральна відьма за гороскопом – прочитайте у нашій статті

Незважаючи на підвищену тривожність, щеткохвост виявився здоровим. Пікачу провела ніч в клініці, потім її передали в центр захисту диких тварин. Швидше за все, її передадуть в зоопарк, оскільки в дикій природі яскрава забарвлення зробить її легкою здобиччю для хижаків.

Знімок Пікачу набрав тисячі лайків у соціальних мережах. Представниця природоохоронної організації штату Вікторія Керолайн Дезі зазначила, що це не перший щиткохвіст з такою мутацією, виявлений на території штату. Організація отримує безліч дзвінків від людей з проханням сказати їм, де водяться тварини з такою забарвленням, однак інформація тримається в секреті заради безпеки цих поссумів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України