В Австрії готуються до Різдва

За місяць до свята магазини і торгові центри в Австрії вдягаються у різдвяну атрибутику, але мало хто знає, що ця комерційна традиція має свої глибокі духовні корені. У західній християнській культурі це особливе передріздвяний час отримало широке поширення під назвою — адвент. Адвент (від лат. adventus — прихід) — чотиритижневий період підготовки і час очікування, що передує святу Різдва Христового.

Перший день Адвенту визначається як четверту неділю до Різдва. В залежності від року цей день випадає на період з 27 листопада по 3 грудня. Кожна з чотирьох неділь Адвенту має певну тематику, що відбивається у недільних євангельських читаннях Писання на богослужінні в Церкві і вдома в сімейному колі.

Молитва на кожен день допоможе вам подолати життєві труднощі

У першу неділю Адвенту запалюється одна свічка, в одній – дві і так далі, щоб з кожним тижнем ставало світліше. У підсумку, останнім — четверту неділю Адвенту над ялиновим вінком будуть запалені всі свічки, сповіщаючи швидке настання Різдва Христового. Такими вінками прикрашаються як церкви, так і вдома віруючих.

Завтра, в перший день Адвенту запалюють першу свічку, яка називається — Свічка Пророцтва. В цей день в церкві і в будинках віруючих читаються пророцтва про народження Месії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh