В Австрії готуються до Різдва

За місяць до свята магазини і торгові центри в Австрії вдягаються у різдвяну атрибутику, але мало хто знає, що ця комерційна традиція має свої глибокі духовні корені. У західній християнській культурі це особливе передріздвяний час отримало широке поширення під назвою — адвент. Адвент (від лат. adventus — прихід) — чотиритижневий період підготовки і час очікування, що передує святу Різдва Христового.

Перший день Адвенту визначається як четверту неділю до Різдва. В залежності від року цей день випадає на період з 27 листопада по 3 грудня. Кожна з чотирьох неділь Адвенту має певну тематику, що відбивається у недільних євангельських читаннях Писання на богослужінні в Церкві і вдома в сімейному колі.

Молитва на кожен день допоможе вам подолати життєві труднощі

У першу неділю Адвенту запалюється одна свічка, в одній – дві і так далі, щоб з кожним тижнем ставало світліше. У підсумку, останнім — четверту неділю Адвенту над ялиновим вінком будуть запалені всі свічки, сповіщаючи швидке настання Різдва Христового. Такими вінками прикрашаються як церкви, так і вдома віруючих.

Завтра, в перший день Адвенту запалюють першу свічку, яка називається — Свічка Пророцтва. В цей день в церкві і в будинках віруючих читаються пророцтва про народження Месії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh