Авторські статтіДіаспора

Чеха нагородили медаллю Міноборони Росії

Пошуковика з Чехії Вацлава Билицького нагородили медаллю Міністерства оборони Російської Федерації за заслуги в увічнення пам’яті загиблих захисників Вітчизни.

Куратор музею піротехнічної санації міста Ральско Ст. Білицький займається встановленням імен червоноармійців, загиблих і похованих у Ліберецкоум краї. У 2017 р. він встановив ім’я червоноармійця Ахлюстина Іллі Степановича, похованого в місті Градчани і спільно з муніципалітетом провів ремонт на поховання та увічнив ім’я я червоноармійця на пам ” ятнику.

Нагадаємо, що Мішель Обама забула, що приїжджала до Праги

У січні 1991 р. під час вибуху боєприпасів танка в радянській військовій частині в місті Крупка Ст. Білицький одним з перших прибув на місце трагедії, організував гасіння пожежі, запобіг детонацію залишилися боєкомплектів, тім самим врятував військовослужбовців і населення цілого міста. В даний час Ст. Билицким організовано меморіальний музей, присвячений пам’яті загиблих радянських військовослужбовців, де знаходиться башта вибухнув танка, а також висаджено 17 тополя за кількістю загиблих. Ст. Білицький донині збирає матеріали про цю трагедію, підтримує зв’язок з родичами загиблих.

Чеха В. Билицкого наградили медалью Минобороны России

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України