Чеха нагородили медаллю Міноборони Росії

Пошуковика з Чехії Вацлава Билицького нагородили медаллю Міністерства оборони Російської Федерації за заслуги в увічнення пам’яті загиблих захисників Вітчизни.

Куратор музею піротехнічної санації міста Ральско Ст. Білицький займається встановленням імен червоноармійців, загиблих і похованих у Ліберецкоум краї. У 2017 р. він встановив ім’я червоноармійця Ахлюстина Іллі Степановича, похованого в місті Градчани і спільно з муніципалітетом провів ремонт на поховання та увічнив ім’я я червоноармійця на пам ” ятнику.

Нагадаємо, що Мішель Обама забула, що приїжджала до Праги

У січні 1991 р. під час вибуху боєприпасів танка в радянській військовій частині в місті Крупка Ст. Білицький одним з перших прибув на місце трагедії, організував гасіння пожежі, запобіг детонацію залишилися боєкомплектів, тім самим врятував військовослужбовців і населення цілого міста. В даний час Ст. Билицким організовано меморіальний музей, присвячений пам’яті загиблих радянських військовослужбовців, де знаходиться башта вибухнув танка, а також висаджено 17 тополя за кількістю загиблих. Ст. Білицький донині збирає матеріали про цю трагедію, підтримує зв’язок з родичами загиблих.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh