В Аргентині знайшли 30-тонного прибульця з космосу

У провінції Чако Аргентини група палеонтологів під керівництвом відомого дослідника Маріо Вескони виявила величезний метеорит, вага якого оцінили майже у 30,8 тонні. Це другий за величиною космічний об’єкт, який звалився на Землю, до цього 66-тонний метеорит знаходили на території Намібії.

З ями вчені витягували гіганта за допомогою спеціального крана, що володіє великою вантажопідйомністю. Передбачається, що метеорит впав на нашу планету близько чотирьох тисяч років тому, тоді в даній області йшов так званий метеоритний дощ.

Протягом декількох місяців дослідники цілеспрямовано шукали великих розмірів космічний об’єкт, орієнтуючись по слідах кратерів. До теперішнього часу в даному районі вчені виявили безліч фрагментів впавших астероїдів, загальна маса яких становить близько 100 тонн.

Найбільший габаритний метеорит, діаметр якого становив 10 кілометрів, впав на поверхню Землі приблизно 65 мільйонів років тому. Дослідники вважають, що саме ця катастрофа спричинила за собою глобальне вимирання динозаврів та активізацію процесу вулканічної діяльності на субконтиненті на південь від Гімалаїв.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh