Авторські статті

Юсупова: реально дістали плювки і образи. Тішусь тим, що півроку пройдуть швидко і відповідати доведеться вже новій владі

Волонтер і блогер Наталія Юсупова у своєму блозі пише про те, що пройшло достатньо часу, але суперечки не вщухають. Більшість у мережі сваряться з меншістю, за право бути елітою. Юсупова зазначає, так і хочеться звернути до всіх тим, хто сперечається з уточненням, що еліта – це ті, хто доводить на ділі, а порожня балаканина це і є все інше.

Блогер підкреслює, всі ми вибрали вже президента, а користувачі соцмережі продовжують битися за звичкою. Наталія Юсупова зазначає, що її особисто вже втомили коментарі, що всі ми тупі, посіпаки і спільники злодіїв і вбивць. «Спасибі, дорогі співвітчизники, це все, що ми заслужили за 5 довгих років. Без відпусток, без банкетів, не бачачи близьких і рідних, а багато хто без сну і відпочинку», – написала блогер.

Вона додає, єдине, що можна побажати в цій ситуації, так це те, щоб нова влада спробувала сама чогось добитися. Реально дістали плювки і образи. Радіє те, що півроку пройдуть швидко і відповідати доведеться вже новій владі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України