Економіка

Де оформити пенсійний вклад?

Міністерство фінансів України постійно на своєму сайті публікує статті про ефективне використання пенсійних накопичень. В Україні вихід на пенсію – це початок важких часів, де пенсіонери навряд чи здатні придбати собі необхідні продукти харчування. Якщо розглянути розвинені європейські країни, то з настанням пенсійного віку, пенсіонери можуть собі дозволити займатися улюбленою справою і подорожувати.

З 1 березня 2019 року середній розмір українських пенсій підвищився до 3033 гривень. Це далеко не така сума, завдяки якій можна дозволити собі сміливо відкладати. Незважаючи на це, у багатьох банках проглядається немаленький попит на пенсійні депозити. Чи не кожен банк має в своєму активі пенсійний вклад, оскільки багато банків вважають їх неприбутковим справою. Ті банки, які мають у своєму розпорядженні таким депозитом, пропонують пенсіонерам стандартні умови для вкладу (надбавка до процентної ставки + 0.5% – 1.5% або різні програми лояльності).

«Пенсійний депозит» можна знайти в таких банках, як: Ощадбанк, ПАТ “МТБ БАНК”, банк «Південний» і Укрсиббанк.

Найбільш популярним банком серед пенсійних вкладів є ПАТ “МТБ БАНК”. Даний банк пропонує такі умови для пенсійних депозитів:
– валюта для депозиту – тільки гривня;
– мінімальна сума вкладу – 1000 гривень;
– процентна ставка – від 14% до 16.4% (в залежності від терміну депозиту);
– термін депозиту – від 3 до 18 місяців.

Пенсійний депозит в ПАТ “МТБ БАНК” призначений тільки для людей, які отримують пенсію. При оформленні депозиту, кожен пенсіонер може безкоштовно оформити міжнародну платіжну картку. При використанні даної картки відсутній розрахункове обслуговування. Крім цього, на пенсійний депозит встановлюються пільгові підвищені процентні ставки.

Основні переваги відкриття пенсійного депозиту в ПАТ “МТБ БАНК”:
– на кожному етапі обслуговування супроводжує персональний менеджер;
– оформлення платіжної картки для отримання відсотків абсолютно безкоштовно;
– Фонд захисту депозитів фізичних осіб виступає гарантом для всіх пенсійних депозитів.

На сайті https://mtb.ua/ можна залишити заявку на оформлення пенсійного депозиту. Після того, як буде відправлена ​​заявка, співробітник банку найближчим часом зв’яжеться з клієнтом, і повідомить всю процедуру оформлення даного депозиту у відділенні банку. Перед оформленням договору прочитайте уважно всі умови та додатки до нього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.