Авторські статті

Уряд, який здатний утриматися тільки за допомогою биків і найманої шантрапи – не уряд, а урла

Використання владою гопників – тітушок для розправи з демонстрантами ставить остаточний хрест на легітимності режиму, позбавляючи його всякого права на життя. Губернатор, вся влада якого тримається на збитих кулаках дрібних кримінальників – не губернатор, а бригадир. Уряд, який здатний утриматися тільки за допомогою биків і найманої шантрапи – не уряд, а урла. Давайте називати речі своїми іменами. Такі мобільні бригади молодих бультер’єрів в 90-х були рушійною силою кримінальних війн. Ми всі це добре знаємо і пам’ятаємо. І ми розуміємо, що зараз держава оголосила своїм громадянам кримінальну війну.

З одного боку влада заявляє про екстремістів в Києві, з іншого – сама використовує таких же екстремістів, які командують міліцією, без всяких на те повноважень застосовують силу, не приховують, що б’ють людей за гроші. Це означає, що влада поставила себе на один рівень з Правим сектором. Вигляд тітушок вселяє жах і огиду навіть у вчорашніх прихильників Януковича. Тому що відбувається, не надається навіть видимість законності. Державу повністю скинуто. Кримінальний світ, що раніше ховався за ширмою державної символіки, тепер відкрито протистоїть громадянському суспільству. І у суспільства немає жодної причини йому підкорятися.

Дніпропетровськ і Запоріжжя отримали хороше щеплення від Партії регіонів. Кілька тисяч людей обличчям до обличчя зіткнулися з бойовиками. У цих людей є родини, друзі, близькі. Це десятки тисяч людей. Режим сьогодні явив їм усім свою кримінальну суть. У Придніпров’ї він поховав себе. Тому що в Запоріжжі та Дніпропетровську не було бандерівців, львів’ян, Правого сектора. Там були місцеві російськомовні жителі, яких били і ображали наймані кримінальники. Розправлялися з жителями Південного Сходу.

Денис Казанський.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України