Авторські статті

Будьте людьми, а не рабами, які раді послабленню ланцюжка на своїй шиї

Не впадайте в ейфорію. Питання наразі залишається відкритим: за що загинули люди, за що стояли люди на передовій під камінням, гранатами, кулями, коктейлями? За скасування законів? А що людей викрадати, звязувати та у ліс – це теж відмінили? А в демонстрантів стріляти відмінили? Чи тільки каски дозволили? 

Люди стояли за свободу. За Україну без Януковича. І кожен, хто тепер скаже “ну зашибісь, ми перемогли, чекаємо 2015 року”, буде вважатися агентом влади. Це стосується, як політиків, так і простих людей.

Будьте людьми, а не рабами, які раді послабленню ланцюжка на своїй шиї.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

18 коментарів

 1. Я розумію, що Ви стояли за “Свободу”,”Батьківщину”,”Удар”,за Україну без Януковича.І зараз ще призиваєте “рабів”,щоб вони постояли за вас і допомогли знищити конкурента-ПР.Чи коштувало це тих життів і крові, і тієї розрухи в Україні,яку ви зробили?Ще й цинічно просите поповнити ваш рахунок,тому що вам нема на що побуянити.Ви б написали свою адресу,щоб “раби” могли прийти до Вас і подякувати,як Ви це практикуєте.

 2. Не впадайте в эйфорию! Не всё бабло ещё отработано! Украине – пока ещё не гейропа и не пиндостан! Свидоми радиКалы! Не сдавайтесь! Неужели не понятно кому это выгодно? Любое действие оставляет финансовый след. Уже неоднократно писалось в интернет-СМИ о финансировании радиКальных оппозиционеров из посольства евроамериканского (“евро” – не от слова “Европа”) Пиндостана. Действительно, всё очень четко спланировано. Сначала бабло отрабатывали в Киеве. В это время собиралось бабло для финансирования “свидомых” областей. Через неделю акции в Киеве немного утихли, но резко и одновременно начались в регионах. Это связано с тем, что часть специально обученных радиКалов выехала в регионы. Три придурка на Майдане – попки. Им деваться уже некуда. Или идти в политическое забытье, или примазаться к радиКалам (если те им позволят). Проверить версию очень легко – достаточно посмотреть количество прибывших из Пиндостана “дипломатов”, которые ввозят бабло, и сопоставить с графиком обострения противостояний. Отдельно хочется отметить “свидомых” украинских правых – при всей пан-украинской риторике они сотрудничают с истинными врагами Украины – с европиндосским капиталом и гейропейскими “политиками”. Так и хочется выкрикнуть: “Аллах Акбар!”

 3. Все правильно. Треба домогтися, щоб регіонали не лише залишили Банкову, Кабмін і ВР, а й щоб вони були покарані за кровопролиття, за провокаційні диктаторські закони. Крім того, конфіскація усього награбованого на користь України – обов’язкова. Бюджет наповниться колосально. Зможемо не лише зовнішні борги повернути, а й країну відбудувати. Тоді нам і Європа не потрібна. Бо вона нам ніяк не допомогла, лише бла-бла…

 4. Все правильно! Майдан не за скасування законів 16 січня стоїть, і навіть не відставку пана Азірова, а за ПОВНЕ перезавантаження влади. За знищення ПР як політичної партії та соціального явища (хоча, більше підходить – антисоціальне і антиукраїнське). Кінцевої мети не досягнуто, тому нема підстав радіти та розходитись. Загинули люди. Хіба вони загинули за заміну одних диктаторських і репресивних законів на інші такі самі? Хіба вони загинули за заміну Азірова на Арбузова чи іншого такого ж?

 5. насправді все ж так і є, не досягли поки нічого:
  Захарченко міністр,
  інші також непогано почуваються,
  в Київ тітушок понавезено
  так що питань багато більше ніж було 25 листопада

 6. Все потрібно робити заради чогось конкретного. А хуярить аби розхуярить заради миру на землі, майбтнього світлого моїх праправнуків або в память за полеглими в боротьбі, та йди ти нахуй.Хочеш хуярить йди і розхуярь свій власний дім.

  1. Головне, гроші кидати на Майдані в скриньку, чи замість грошей приносити туди потрібні речі, а не пересилати гроші на якісь рахунки в інтернеті, де ними можуть скористатися в інших цілях!!!

 7. Ну, и что вы хотите этим сказать, идиоты?! Будем дальше воевать, что бы камня на камне не осталось?! Угомонитесь, придурки!

 8. “І кожен, хто тепер скаже “ну зашибісь, ми перемогли, чекаємо 2015 року”, буде вважатися агентом влади” – І буде переслідуватися? За це боремося? Ну і часи!!! Вже не знаєш,кого більше боятися.

 9. Песпектива Захарченко ясна. Важно, чтобы титушки, созданные ее мужем, поступили с его вдовой так как они поступали с Черновол, Луценко и тд. Пусть потом поблагодарит Янушеску, который подставил ее мужа.

 10. А потом вы журналюги обижаетесь, что вам морды бьют! Да вас убивать, и то мало!!! В место того, что бы как то сглаживать, и без того напряженную обстановку в стране, вы только масло в огонь льете. И публикуете всякую чушь, без проверки подлиности!!! Вы в погоне за рейтингами, вообще уже охренели!!! Писаки и щелкоперы!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.