Авторські статті

Тітушки відказуються їхати на мітинг у підтримку чинного президента

Сьогодні в 4:00 ранку, в районі готелю «Мірабелла» відбулася бесіда між організованими представниками бердичівських «тітушек», що відправлялися до Києва на мітинг на підтримку чинного президента (150 гривень на особу) на чотирьох автобусах, і молодими бердичівляни, що вийшли подихати в чотири ранку свіжим повітрям.

У ході бесіди сторони прийшли до взаєморозуміння, що їхати в Києві за 150 гривень, щоб підтримати уряд, з вини якого в місті «різко зросло безробіття, яка винна у вбивствах протестуючих, і покриває бандитів і вбивць», неправильно. Бердичівські «тітушкі» погодилися не їхати – автобуси пішли порожніми.

Коли мирно дихаючі нічним свіжим повітрям громадяни від’їхали від «тітушек», вони помітили, що «тітушкі» не розходяться, а чогось чекають. Громадяни повернулися до «тітушкам» і стали з’ясовувати причину протизаконного несанкціонованого зібрання. З’ясувалося, що «тітушкі» ошукали громадян, і все одно вирішили їхати на Київ «тому що їх з роботи виженуть». Тоді громадяни обізвали «тітушек» безсовісними і стали їх небагато штовхати, щоб «тітушкі» припинили несанкціоноване антизаконне збори.

В результаті штовхання перетворилося на гру «наздожени мене» з постукуванням тікають «тітушек» ногою по попі. Ніхто не ображався.

У самий розпал «наздоганялівок» під’їхало авто з мигалками, міліціонери побачили що люди просто грають, і поїхали далі ловити злочинців. Інших спортивних змагань вночі не проходило.

У Бердичеві все спокійно…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України