Новини з Австрії

Уряд Австрії оприлюднив правила карантину на новорічні свята та обмежив в’їзд до країни – обов’язковий ПЛР-тест

За словами міністра охорони здоров’я Вольфганга Мюкштайна, локдаун для нещеплених людей буде продовжено ще на десять днів у головному комітеті Національної ради. Проте на різдвяні свята та зустріч Нового року правила, що стосуються корони, будуть трохи пом’якшені для невакцинованих людей.

Поточні заходи 6 Постанови про заходи захисту від COVID-19 практично не змінилися. Люди з чинним сертифікатом 2-G, як і раніше, можуть брати участь у соціальному співіснуванні, але обмеження поширюються на тих, хто не має чинного сертифікату. Правила 2-G у ресторанах, готелях, роздрібній торгівлі тощо залишаються в силі, як і раніше. Навіть у святкові дні.

Нагадаємо : До 31 січня Італія заборонила приїзд туристів з України по біопаспортах – правила перетину кордону Італії громадянами України з 16 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року.

Для людей, які не мають дійсного підтвердження 2G, загальний локдаун діє з 22 листопада і також буде продовжено. Таким чином, на них поширюються загальні обмеження на вихід протягом дня. Їм дозволяється виходити надвір лише за вже відомих умовах, як-от робота, навчання, купівля товарів першої необхідності. Також можлива участь у певних зборах, таких як похорон або демонстрації. У принципі дія цього правила буде продовжена після 21 грудня.

Проте федеральний уряд зробив деякі винятки для різдвяних свят та зустрічі Нового року

У святкові дні у нещеплених людей буде додаткова причина виходу з дому. А саме, відвідування невеликих зборів максимум із десяти осіб – наприклад, святкування Різдва із сім’єю чи з друзями. Для цього чинний сертифікат 2-G не потрібний.

Для великих груп від 11 до 25 осіб, як і раніше, всім потрібен діючий сертифікат 2-G.

Послаблення діють 24, 25 та 26 грудня, а також наприкінці року, тобто 31 грудня.

Вакцинованим і перехворілим людям дозволяється відвідування громадського харчування, тоді як невакцинованим людям дозволяється лише забирати їжу. Комендантська година – 23:00. Як виняток її буде скасовано напередодні Нового року (31 грудня). Нічні ресторани залишаються закритою. У самому ресторані, як і раніше, потрібна маска FFP2, за винятком їжі. Також необхідно вказати свої контактні дані.

А ось правила в’їзду в Австрію будуть жорсткішими – з понеділка в’їзд з усіх країн лише при перевірці 2-G-Plus (вакцинація або одужання та поточний тест ПЛР)

За наявності доказів повторної вакцинації зобов’язання щодо проведення ПЛР-тесту не застосовується. Це стосується громадян Австрії. А якщо ні, то в’їжджаючі повинні бути негайно поміщені на десятиденний карантин (вихід через п’ять днів). Виняток становлять вагітні жінки та люди, яким не можна пройти вакцинацію за станом здоров’я. Діти шкільного віку можуть в’їжджати із сертифікатом ніндзя або аналогічним. Правила не поширюються на дітей віком до дванадцяти років. Як і їхній дорослий супутник, вони мають бути зареєстровані перед в’їздом для попереднього дозволу.

За матеріалами: https://orf.at/
Фото: ©pixabay.com (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.