Про це наголосили у Національному антарктичному науковому центрі
Погляньте, які вони цікаві :
Антарктичних пінгвінів також називають чінстрапи (від англ. chin strap) чи бородані через тонку чорну смужку, що перетинає біле підборіддя. Вони вважаються наймасовішим видом 🐧 в Антарктиці (близько 7,5 млн пар.
Шлюбний сезон у цих птахів зазвичай починається в жовтні-листопаді. Відкладають 2 яйця🪺, рідко – 1 чи 3. Трохи більше, ніж за місяць, з них з’являються пінгвінята. Спершу вони вкриті світло-сірим пухом, який з часом темніє на голові, крилах та спині.
У висиджуванні яєць та опіці за дітьми беруть участь обидва партнери по черзі.
Відео з пташенятами зробив біолог 28-ї УАЕ Вадим Ткаченко під час роботи на острові Бут, що розташований в районі “Вернадського”. Цього року там народилося вже 15 чінстрапенят.
На острові Галіндез антарктичні пінгвіни здебільшого гостюють, та й то – нечасто. А от на Буті, який на 20 км північніше, гніздує їхня невеличка колонія.
І що примітно – саме тут одночасно гніздують усі 3 види пінгвінів роду Pygoscelis, що зустрічаються в нашому районі: субантарктичні, антарктичні та Аделі. Інколи українські біологи зустрічали таке сусідство трьох видів і на інших островах, але скоріше як виняток. А отак, щоб всі разом щороку гніздували поруч й успішно виводили пташенят – це лише на Буті.
Система охолодження — одна з найважливіших у сучасному автомобілі. Від неї залежить не лише ефективність…
Зміна лідера Католицької церкви: ключові кандидатиПісля смерті Папи Франциска весь світ чекає на ім'я наступного…
Лондонська зустріч між москвою та Києвом не обіцяє суттєвого прогресуПереговори між дипломатами лондонського саміту, що…
Відмова Зеленського визнавати Крим викликала реакцію США Держсекретар США Марк Рубіо був змушений відмінити свою…
США пропонують умови для припинення переговорів з росієюПрезидент Сполучених Штатів заявив, що у випадку відсутності…
Українські сили стримують атаки окупантів у Запорізькій області, усуваючи загрози В Запорізькій області відзначається зростання…