Новини

Ультразвукове дослідження в Києві: де краще записатися огляд

Завдяки розвитку медичних технологій люди отримали безпечний та простий спосіб перевірки стану тканин внутрішніх органів. Ульразвукове дослідження працює таким чином: датчик випромінює хвилі, які відбиваються у внутрішніх органах по-різному, дозволяючи фахівцеві розгледіти зображення на моніторі та діагностувати паталогії. Клініка Варта проводить УЗД в Києві. Записатися на обстеження можна на сайті, заповнивши коротку заявку.

Визи УЗД в клініці Варта

Ультразвукове дослідження вважається найбезпечнішим методом перевірки роботи внутрішніх органів. Vartaclinic (Клініка Варта) використовує найсучасніше обладнання та новітні методи діагностики. Для точного результату обстеження застосовуються різні види УЗ-дослідження.

  • Трансдермальне. Датчик розміщується ззовні, переміщується по шкірі, покритій спеціальним гелем.
  • Черезстравохідне. Датчик вводять через стравохід, щоб отримати вичерпну інформацію про новоутворення та стан серцевих клапанів.
  • Трансвагінальне. Огляд матки та жіночих статевих органів проводять, ввівши датчик у вагіну.
  • Трансректальне. Датчик вводять у пряму кишку для обстеження простати та органів малого тазу у дівчаток.

Клініка постійно розширює технічне забезпечення, за допомогою чого вдається точно діагностувати захворювання на ранніх етапах їхнього виникнення.

Показання та протипоказання до проведення УЗД

Ультразвукову діагностику застосовують для підтвердження діагнозу. Проте є й інші випадки, коли варто звернутися до методики дослідження стану внутрішніх органів:

  • Перенесені травми.
  • Дискомфорт, здуття живота після прийому їжі.
  • Неприємні відчуття, систематичні болі в області серця, попереку, статевих органів.
  • Різка втрата ваги без зміни способу життя.
  • Набряклості, порушення сечовипускання.
  • Збільшення лімфовузлів та ін.

Перед записом на УЗД варто проконсультуватися з сімейним лікарем, хоча протипоказань як таких процедура не має. Якщо пацієнт має шкірні захворювання, порізи, свіжі травми, варто відкласти процедуру, оскільки датчик не зможе щільно прилягти до шкіри та дати точний результат.

Спеціальної підготовки перед процедурою УЗД проходити не потрібно, проте варто дотримуватися рекомендацій вузького спеціаліста, який направив пацієнта на процедуру. Якщо буде проводитися дослідження органів черевної порожнини, на кілька днів потрібно відмовитися від їжі, яка викликає газоутворення, а за 6-8 годин до процедури не палити, не їсти, відмовитися від жуйки та медичних препаратів.

Фахівці клініка Варта нададуть консультацію стосовно діагностики УЗД за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України