Новини

Центр стимуляції мозку: швидка допомога у лікуванні неврологічних розладів

При виникненні захворювань неврологічного спектру важливо швидко знайти кваліфікованих фахівців. Клініка ЦСМ (Центр стимуляції мозку) — реабілітаційний центр для пацієнтів, які мають неврологічні, психічні та психологічні розлади. Центр застосовує новітні методи діагностики та реабілітації, які відповідають вимогам міжнародних протоколів лікування.

За яких симптомів варто звернутися у Центр стимуляції мозку

Клініка працює з 2013 року, та за час діяльності географія центрів розширилася в Києві та Україні. У ЦСМ працюють лікарі з досвідом роботи, а потужна діагностична база дозволяє з точністю встановлювати причину захворювання на ранньому етапі. У центрі допомагають позбутися проблем, пов’язаних з порушенням пам’яті, розладами психоемоційного спектру, мовленнєвої затримки у дітей та ін.

Записатися на прийом варто, якщо у дитини діагностували гіперактивність, синдром Дауна, синдром дефіциту уваги, затримку психічного та мовного розвитку, аутизм, епілепсію тощо. Тривожними сигналами для батьків повинна стати така поведінка:

  • неуважність або гіперактивність;
  • швидка стомлюваність при виконанні рутинних занять;
  • агресивна поведінка, проблеми з контролем;
  • труднощі в комунікації з дорослими та однолітками;
  • погана координація рухів, проблеми з письмом тощо.

Центр приймає і дорослих пацієнтів, яким діагностували депресію, порушення пам’яті, синдром хронічної втоми. Не варто зволікати з відвідинами лікаря людям, що відчувають панічні атаки, мігрені, порушення сну, погіршення пам’яті тощо.

Консультація невролога у ЦСМ

Неврологія — напрям у медицині, який відповідає за вивчення, лікування, профілактику патологій нервової системи. Консультація невролога в Києві від ЦСМ дозволить дізнатися про стан нервової системи пацієнта. Записатися на прийом можна на сайті чи за контактними номерами телефонів.

Центр Стимуляції Мозку рекомендує відвідати невролога людям, які страждають на часті головні болі, мають тремори, тики, судоми, відчувають перепади тиску, раптово втрачають свідомість, страждають на порушення моторики та ін.

Невролог на консультації проводить первинний огляд, оцінює рефлекси, координацію рухів, реакцію під час проведення тестів, больову чутливість на окремих ділянках тіла та ін. При потребі лікар призначає додаткові аналізи чи інструментальні дослідження. ЦСМ пропонує доступну вартість огляду та лікування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України