Новини

Гінеколог в Одесі

Перший візит до гінеколога може спричинити стрес, але його не можна уникати нескінченно або відкладати. Турбота про інтимне здоров’я – обов’язок кожної жінки. Тому варто подолати свій страх, сором чи небажання та вирушити до гінекологічного кабінету. Найголовніше у всьому цьому – правильно обрати лікаря. У XXI столітті Інтернет – неоціненний помічник у виборі. Завдяки рубриці «Гінеколог в Одесі» міського сайту 048.ua вдасться орієнтуватися на думку пацієнтів щодо окремих лікарів.

Також для полегшення завдання пошуку варто запитати у своїх родичів, друзів і знайомих. Можливо, хтось із них може порадити конкретного лікаря. Отже, нумо розберемося, що потрібно враховувати при пошуку та виборі гінеколога.

Основні правила вибору відповідного гінеколога

Щоб лікар не розчарував вас у майбутньому, переконайтеся, що він:

  1. Має зручний гінекологічний кабінет. Гінекологічний огляд – один із найінтимніших. Щоб жінка почувала себе комфортно у гінекологічному кріслі, кабінет має бути правильно облаштований. Насамперед у ньому має бути спеціальна роздягальня з умивальником або біде, в якій жінка готуватиметься до візиту. Приємно мати одноразові фартухи та бахіли. Хороший гінекологічний кабінет повинен гарантувати інтимність та свободу. Крісло там має бути за завісою або в окремій кімнаті, а не біля входу.
  2. Комунікативний та цілеспрямований. Хороший гінеколог – це той, з ким ми можемо вільно обговорювати різноманітні теми, пов’язані з вашим інтимним здоров’ям. Такий лікар повинен виділити достатньо часу, щоб відповісти на наші запитання під час візиту. Лікар повинен ставитися до пацієнтів так, якби вони були найближчими членами сім’ї.
  3. Чуйний. Досвідчений лікар повинен бути добрим, чуйним (особливо до молодих дівчат) та ніжним. У нього також має бути правильне почуття гумору. Переконайтеся, що лікар вільно розмовлятиме з вами, не виходячи за рамки пристойності. Хорошим фахівцем можна вважати людину, яку можна про все розпитати, не побоюючись різких зауважень чи недоречних коментарів.
  4. Розуміючий. При виборі спеціаліста також добре заздалегідь дізнатися, які його погляди на використання гормональної контрацепції. Є лікарі, які через свої релігійні переконання радять не використовувати цю форму захисту для своїх пацієнтів та не виписують рецепти на цей тип ліків.
  5. Має значний досвід роботи. Раніше передбачалося, що хороший лікар – це людина, яка практикує кілька десятків років. Тим часом це не обов’язково має бути повністю правдою. Так, у лікаря з багаторічною практикою більше досвіду, але він може лікувати пацієнтів у звичайному порядку. Молоді лікарі, які активно займаються своєю професією лише кілька років, зазвичай з великим ентузіазмом ставляться до своєї роботи, проводячи сучасне лікування пацієнтів із великим розумінням.

Найголовніше у всьому цьому – щоб ваш гінеколог в Одесі вселяв довіру, а не страх, і вмів слухати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України