Авторські статті

Український народ не дозволить реанімувати темне совєцьке минуле

“Живемо в час, коли український народ не дозволить реанімувати темне минуле, бо нам не потрібні новітні берії, гімлери, кагановичі чи ріббентропи з молотовими, які будуть ділити Україну. Нам потрібно відродити дух українських героїв, дух Залізняка і Гонти, дух запорозького козацтва, січового стрілецтва, героїв минулого, які живуть у сьогоденні”. Про це 4 лютого 2014 року заявив у парламенті народний депутат України від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин.

Націоналіст наголосив, що небезпека, яка насувається на українську незалежність, змушує бути як ніколи щирими та відвертими, тож треба відкинути страх і невпевненість. “Можливо, комусь здається, що влада сильна як ніколи – насправді це зовсім не так. Якщо порівнювати із ситуацією, яка вже мала місце в европейській історії, згадується картина Сальвадора Далі “Передчуття громадянської війни”; инша назва цієї картини, мабуть, не сподобається тим у чинній владі, хто бачить себе майбутніми піночетами і генералами франко – картину називали “Варена конструкція із м’якими бобами”. Cаме це нагадує сьогоднішній владний організм, який намагається приховати свою нікчемність, абсолютну корумпованість, тотальну некомпетентність за щитами внутрішній військ, кийками “Беркута”, кулями найманців-спецпризначенців”, – підкреслив парламентар.

Юрій Михальчишин переконаний, що український народ не розділений кордонами регіонів, мовою чи економічними та соціяльними реаліями. “Його намагається ділити продажна, брутально корумпована, антинаціональна влада. У цій залі, коли лунають заклики до засудження тоталітаризму, всі прагнуть засудити його (тоталітаризм) у чужому виконанні, і в той самий час дехто прагне приміряти на себе тогу як не римського імператора Нерона, так френч або гімнастерку совєцького диктатора Сталіна.

Та треба розуміти, що ми живемо в час, коли український народ не дозволить реанімувати темне минуле, бо нам не потрібні новітні берії, гімлери, кагановичі чи ріббентропи з молотовими, які будуть ділити Україну. Нам потрібно відродити дух українських героїв, дух Залізняка і Гонти, дух запорозького козацтва, січового стрілецтва, героїв минулого, які живуть у сьогоденні”, – наголосив Юрій Михальчишин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України