Український народ не дозволить реанімувати темне совєцьке минуле

“Живемо в час, коли український народ не дозволить реанімувати темне минуле, бо нам не потрібні новітні берії, гімлери, кагановичі чи ріббентропи з молотовими, які будуть ділити Україну. Нам потрібно відродити дух українських героїв, дух Залізняка і Гонти, дух запорозького козацтва, січового стрілецтва, героїв минулого, які живуть у сьогоденні”. Про це 4 лютого 2014 року заявив у парламенті народний депутат України від ВО “Свобода” Юрій Михальчишин.

Націоналіст наголосив, що небезпека, яка насувається на українську незалежність, змушує бути як ніколи щирими та відвертими, тож треба відкинути страх і невпевненість. “Можливо, комусь здається, що влада сильна як ніколи – насправді це зовсім не так. Якщо порівнювати із ситуацією, яка вже мала місце в европейській історії, згадується картина Сальвадора Далі “Передчуття громадянської війни”; инша назва цієї картини, мабуть, не сподобається тим у чинній владі, хто бачить себе майбутніми піночетами і генералами франко – картину називали “Варена конструкція із м’якими бобами”. Cаме це нагадує сьогоднішній владний організм, який намагається приховати свою нікчемність, абсолютну корумпованість, тотальну некомпетентність за щитами внутрішній військ, кийками “Беркута”, кулями найманців-спецпризначенців”, – підкреслив парламентар.

Юрій Михальчишин переконаний, що український народ не розділений кордонами регіонів, мовою чи економічними та соціяльними реаліями. “Його намагається ділити продажна, брутально корумпована, антинаціональна влада. У цій залі, коли лунають заклики до засудження тоталітаризму, всі прагнуть засудити його (тоталітаризм) у чужому виконанні, і в той самий час дехто прагне приміряти на себе тогу як не римського імператора Нерона, так френч або гімнастерку совєцького диктатора Сталіна.

Та треба розуміти, що ми живемо в час, коли український народ не дозволить реанімувати темне минуле, бо нам не потрібні новітні берії, гімлери, кагановичі чи ріббентропи з молотовими, які будуть ділити Україну. Нам потрібно відродити дух українських героїв, дух Залізняка і Гонти, дух запорозького козацтва, січового стрілецтва, героїв минулого, які живуть у сьогоденні”, – наголосив Юрій Михальчишин.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Нациков к стенке

    Укронацисты, вы редкостные идиоты. Дальше Днепра дороги вам нет и не будет.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh