Авторські статті

Люди підуть з майданів тільки тоді, коли матимуть результат

Те, що влада торгується з протестувальниками відносно звільнення заручників, лише нагнітає ситуацію, і не є кроком до подолання кризи. Піратський підхід, яким послуговується влада, є неправильним. Натомість безапеляційно відпустити невинуватих людей, не ставлячи жодних умов — це означало би зняти суспільну напругу, – заявив в ефірі каналу ICTV народний депутат від «УДАРу» Тарас Кутовий.

“Ми дійшли до такої точки, коли двоє стоять навпроти, і в принципі вже вирішили, що ніж треба покласти. Але першим це має зробити той, у кого є більше можливостей. Я за те, щоб ми знаходили компроміс через рішення конкретних людей”, – наголосив Кутовий.

На думку Кутового, саме прийняття скандальних законів стало причиноюю ескалації, за інших умов протистояння в гострій формі могло не статися, і люди могли б не загинути. Кожен з депутатів, хто голосував руками, повинен мати внутрішню відповідальність за події, які за тим відбулися на вулиці Грушевського.

“На майдан люди ідуть з думкою, що вони можуть змінити цю країну, і кожен з них в піднесенні каже, що готовий померти за Україну. Але насправді ніхто не йшов туди помирати”, – підкреслив Кутовий.

Депутат переконаний, що піти з Майдану людей не змусять ніякі умови влади. Вимоги звільнити адміністративні будівлі не матимуть очікуваного владою результату, оскільки рано чи пізно невдоволення знову вижене людей на вулиці. Громада розійдеться тільки тоді, коли знатиме, що досягла бажаного результату, зазначив нардеп.

“Мені здається, що треба таки шукати компроміс і хтось повинен зробити перший крок. Якби випустили всіх заручників, тоді, я думаю, почався би інший по якості діалог. Але цього, на жаль, не відбулося. Тому зараз можливий варіант вирішення проблеми – це поступове, але не різке зближення позицій обох сторін конфлікту. І дуже добре, що крові сьогодні немає, нема загострення ситуації, і це дає нам можливість робити кроки вперед”, – переконаний «ударівець».

Говорячи про народні органи влади на місцях та їх легітимність, Тарас Кутовий відзначив, що у такому форматі люди напрацьовують рішення, і їхні структури виступають рупором, через який громада намагається донести до влади свою позицію. “Не народ, і не опозиція оголосили війну. Влада сама це зробила своїми недолугими рішеннями”, – додав Кутовий.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.