Авторські статті

У Миколаєві ДАІ не випускає автобус із депутатами та активістами, які зібралися до Києва

У Миколаєві на Львівщині впродовж двох годин не випускають автобус із людьми, які зібралися їхати на Майдан до Києва. Про це 20 січня 2014 року повідомила голова Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, народний депутат України Ірина Сех.

“На 15:00 було заплановано виїзд від Миколаївської районної ради. Однак заступник начальника районного відділу ДАІ, капітан Микола Сисан затримує автобус, пояснюючи заборону несприятливими погодними умовами. В автобусі на 47 місць до Києва вирушають: депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Олег Кузенко, голова Миколаївської районної організації ВО “Свобода” Олег Микитка, депутати місцевих рад та небайдужі жителі міста й сіл району”, – повідомила Ірина Сех.

За її словами, люди не розходяться, вони налаштовані домогтися виїзду автобуса на підтримку Майдану.

Ірина Сех звертається до правоохоронних органів з вимогою не чинити незаконних дій, не перешкоджати виїзду активістів до Києва.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

  1. Что там 100 или более милиционеров? Головой об двери его и поехали.если потеряет сознание,это даже лучше.

    1. А вас головой і об стіну, щоб дурниць не писали… і якщо втратите свідомість – то це ще краще буде…. Українці самі себе ж підставляють… Хто б не був при владі, хто б не прийшов до неї – все рівно будуть протистояння…. а от самими дурними з народу можна пожертвувати… тільки хто-хто, а народ той що страждає зараз, надалі нічого не виграє… і цей факт підтвердженно історією….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.