Українці оцінили Януковича дорожче Сталіна та Леніна

За ціною гіпсового бюста Віктора Януковича можна придбати чотири бюсті Сталіна, або ж десяток Ленінів. Так, на сайті оголошень Slando скульптуру діючого президента України намагаються продати значно дорожче, ніж відомих політиків минулого.

Українці масово позбуваються популярних у радянські часи бюстів відомих постатей. Так, на продаж виставлено понад 300 різноманітних бюстів, більша частина яких належить політичним діячам.

Найпопулярнішими з них є Ленін та Сталін, проте зустрічаються Муссоліні, Гітлер, Шухевич та Каддафі. Є серед пропозицій і нові витвори, наприклад, бюст Януковича авторства Олександра Бойко. Ціна його роботи – 9 999 гривень.

Вартість бюсту залежить в першу чергу від апетиту продавця. Проте часто вона може ще визначатись за матеріалом. Так, якщо бюст зроблений з дорого сплаву, то його ціна буде суттєво вища, ніж у гіпсового аналогу. Наприклад, за бронзового Каддафі вагою 60 кг просять 80 000 гривень, за Петра Першого вагою 3,5 кг з нікелевого сплаву хочуть отримати 2 500 гривень, а гіпсового Наполеона оцінили лише в 80 гривень.

Серед звичайних бюстів можна зустріти досить неординарні роботи. Наприклад, бюст Леніна в образі Термінатора продають за 750 гривень. Продавець зазначає: «Это был обыкновенный гипсовый бюст товарища Ленина. После его неудачного падения со стола на асфальт у него половина головы разбилась. Но нашелся человек, который починил его и дал жизнь новому так сказать бюсту под названием «Ленинатор». Глаз, к сожалению, сейчас не моргает, но если заменить светодиоды, то можно лицезреть дружеское подмигивание товарища Ленина».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh