Авторські статті

Юрій Левченко: “Ставленик влади Пилипишин розпочав масово скуповувати виборців Шевченківського району”

Режим знову намагається проштовхнути свого ставленика в Києві шляхом скуповування голосів несвідомих громадян. Цього року пропонують 200 гривень за Пилипишина до голосування і 200 гривень після.

Про це вчора заявив керівник Аналітичної служби ВО “Свобода”, єдиний кандидат від об’єднаних сил опозиції у 223-му виборчому окрузі (Шевченківський район Києва) на довиборах до парламенту, які відбудуться 15 грудня, Юрій Левченко.

Зауважимо, що завтра, 31 жовтня, о 12:00 кандидат у народні депутати України Юрій Левченко разом із мешканцями Шевченківського району, яким безпосередньо пропонували продати свій голос, підуть до Генеральної прокуратури України, щоби подати заяви про злочин щодо підкупу виборців.

Генеральній прокуратурі та всім охочим буде надано відеодокази, які чітко підтверджують систематичність та масштабність підкупу виборців Шевченківського району з боку Віктора Пилипишина.

“Режим знову намагається проштовхнути свого ставленика в Києві шляхом скуповування голосів несвідомих громадян. Цього року пропонують 200 гривень за Пилипишина до голосування і 200 гривень після. Наголошуємо, що спотворення народного волевиявлення є надтяжким злочином, до виконавців та організаторів якого не може бути жодної милости. Ми зробимо все можливе, щоби притягнути цих злочинців до відповідальности, незалежно від пасивної позиції наших так званих “правоохоронних органів”, – зазначив Юрій Левченко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Левченко не умеет общаться с людьми. Случайно был на его вчерашней встрече с жильцами дома по ул Довженко. Собралось человек 40-50. Одна старушка даже вынесла стульчик, чтобы его лучше слушать. Его помощники вначале раздали людям листовки и газеты, а потом он начал перерассказывать то, что в этой печатной продукции написано. Было скучно. Многие зевали и уходили. Люди не дурачки и сами умеют читать и смотреть телевизор. Если бы он захватил аудиторию дискуссией, например, о росте цен в магазине при нынешнем премьере, то его рейтинг взвился бы вверх как знамя на флагштоке. А так – время прошло зря. Охрип, наверное, только.

  2. Это уже фирменный почерк неонацистов из “Свободы” дейтсвовать по принципу – вор кричит “держи вора” ! Подлость, ненависть с согражаданам иной национальности и говорящим на другом языке, ксенофобия. проявления расизма. пещерный национализм, отсутствие реальных конструктивных идей по улучшению жизни населения – вот черты типичного националиста.

  3. Цей Левченко – та іще паскуда, як і всі “Сволотівці”. Я дуже припускаю, що вони самі організували зйомки, а тепер почнуть піарити себе і свою необандерівську, а по суті неонацистську партію. Вже стало відомо, що у них гроші від криміналітету, від бандитів. Зайдіть у гугл та спитайте “гроші Тягнибока”, і все стане ясно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.