Авторські статті

Українці мають побачити фарисейство Партії регіонів і комуністів, які роками обкрадали народ

27 березня 2014 року під час розгляду в парламенті важливих законодавчих економічних ініціятив голосування питання про внесення до порядку денного сесії Верховної Ради було провалене. Зокрема, Партія регіонів та комуністи відмовилися голосувати за включення до порядку денного проєктів законів “Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні” і “Про внесення змін до ЗУ “Про державний б’юджет України на 2014 рік”.

Коментуючи цю ситуацію, лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок наголосив, що народ України має побачити “фарисейство Партії регіонів і комуністів, які спочатку розікрали, які награбастали, збагатилися за рахунок народу, а тепер навіть не тиснуть кнопки, аби внести ці важливі законопроєкти в порядок денний”.

Так, виступаючи з цього приводу на сесії парламенту, Олег Тягнибок зазначив: “У першу чергу звертаюся до виборців, усіх українців, аби вони звернули увагу на те, що робиться в українському парламенті. Партія регіонів і комуністи не просто не голосують за цей проєкт закону – вони навіть не голосують за те, аби внести його у порядок денний. Знаєте чому? Бо це вони протягом чотирьох років розкрадали державну скарбницю. Нині державна скарбниця порожня. Вони бояться, бо Прем’єр-міністр назвав правдиві цифри того, у що перетворилася сьогодні українська економіка, і пропонує реальні кроки виходу із цієї критичної ситуації, із цієї кризи.

Вони не те, що бояться взяти відповідальність на себе – вони потім будуть розказувати про необхідні скорочення тарифів і соцільяних послуг тощо. А це відбулося через їхню бандитську політику. Звичайно, що ми проголосуємо за внесення цих законодавчих ініціятив до порядку денного. Але народ України має побачити фарисейство Партії регіонів і комуністів, які спочатку розікрали, які награбастали, збагатилися за рахунок народу, а тепер навіть не тиснуть кнопки, аби внести ці важливі законопроєкти в порядок денний. Боягузи! Голосуйте, бо народ буде реагувати на вашу бездіяльність і хитрість!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.