«Межигірська гідра» знову підіймає голову і діє за вказівкою Кремля

Регіонало-комуністична наволоч з депутатськими мандатами вийшла з зали ВР під час виступу Яценюка.

Чистої води – саботаж!

Причина: 289 млрд.грн дефіциту бюджету України, котру озвучив прем’єр.

А суть в тому, що ці кошти були фактично вкрадені у народа України Януковичем, Азаровим, Зазарченком, Арбузовим, Ставицьким, Калєтніком і їхнім бандформуванням.

Країна знаходиться у стані банкрутства, потрібно негайно рятувати економіку. А ПР та комуняки нахабно ігнорують проблеми країни і втекли від відповідальності.

Ганьба! Контрреволюція в дії.

“Межигірська гідра” знову підіймає голову і діє за вказівкою Кремля. Вони – союзники окупантів і готові відкрито допомагати здійснити реванш, шляхом можливого військового вторгнення Путіна на материкову частину України.

Це без жартів. На жаль, такий сценарій є дуже реальним.

Отже, сьогодні нам потрібна єдність. Попри все, маємо об’єднатися заради захисту держави, щоб протистояти зовнішній агресії. Втім, про внутрішнього ворога, також, не забувати, бо він ще більш небезпечніший. Тримаємося!

Слава Україні!

Зорян ШКІРЯК

Comments

0 comments

10 коментарів

 1. Будущее Украины:
  1) Украина очень быстрыми темпами разовьётся и будет процветать.
  2) Украина развалится или будет воевать.
  3) Украина погрязнет в трясине безвластия и беззакония, растеряв перспективы для будущих поколений…
  Сейчас мы идём по третьему сценарию.
  Выход:
  1) Диктатура.
  2) Референдум.
  Я за Диктатуру… Но кто я такой чтоб за всех решать. Может народ Украины хочет референдума. Пусть каждый проголосует и определится в какой стране хочет жить (федерация, язык, история, интеграция, уровень автономии регионов) Конечно федерацию легче развалить. Но мы сейчас унитарная страна и валимся, а РФ федерация и довольно цельны. Просто в РФ люди более менее довольны жизнью, а у нас растёт недовольство. Восток недоволен Майданом, запад потерей Крыма…

 2. Сколько ненависти к своим согражданам.

  • Полностью поддерживаю – ПР и КПУ -крупномасштабные клептоманы и всегда ненавидели народ

   • Я вообще не их имел в виду, но так в принципе согласен. У нас не конкуренция политиков а ненависть. Смотришь Российски политиков – там противостояние, обвинения, драки, а потом вместе за что-нить голосуют. Могут догвоориться. Там даже когда были полномасштабные выступления против власти все политики как один их не поддержали. Я думаю в Америке акции антиглобалистов тоже никто из политиков не поддерживает. Или – Вы можете представить себе Маркель или Шрёдера на немецком Майдане с коктейлем Молотова. Это только в Африке политики силой власть захватывают, в цивилизованном мире только выборы, а любые немирные акции никога политики не поддержат. Акции основанные на ненависти (бьют, громят, стреляют… в Париже, Лондоне, США, ГАмбурге) все политики их осуждат и власть и оппозиция. А у нас власть и оппозиция готовы друг друга убивать. Вот и люди которые за ними стоят готовы друг другу глотки рвать. Идёт эскалация ненависти, а СМИ только подливают масла в огонь. Вместо того чтоб осуждать агрессию – они её поддерживают.

 3. пророк

  головний внутрішній ворог – це тимошонко..!! всі її поплічники захоплюють владу і залишають при собі колишніх янучар…вона бореться з тими хто хоче змін…

 4. Леонид

  Саша белый и его “соратники” несет такую же угрозу Украине как и Партия Регионов и Компартия!

 5. АХМЕТКА ТА ЙОГО ПРдуни ЗА ВКАЗІВКОЮ КРЕМЛЯ І ЗЕКА ЯКІЙ СИДИТЬ В КРЕМЛІ БІЛЬШЕ ТОГО ЩО ЦЕ ДВІЙНИК ХОЧУТЬ ЗІРВАТИ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА 25 ТРАВНЯ

 6. сашу билого найшли швидко ,а цих б … нихто не шукає

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh