Діаспора

Українець придбав острів в Італії за 10 мільйонів євро

Продана Галлінара: Італії вдалося втратити острів, якого там немає

Новий власник – таємничий персонаж: Олександр Богуслаєв, ймовірно, син В’ячеслава Богуслаєва, виробника ракетних двигунів. Про це повідомляє Голос українською з посиланням на видання Corriere

Для поколінь дітей, які вирушили до моря між Піетрою Лігуре та Діано, Галлінара була островом, якого там немає. Що, правду кажучи, було дуже зрозуміло.

Острів  належав багатьом заможним джентльменам. Хтось сказав, що вони з Мілана, або Туріна. Один був із Бусто Арсізіо, інший – з Альби. У будь-якому випадку, це були люди, яких не хотіли турбувати. Потім, дорослішавши, деяким з цих дітей на острові вдалося зблизитися, виявивши, що острів не охороняють військові. Звісно, ​​висадитись не вдалося, але достатньо було взяти напрокат надувний човен, щоб можна було його побачити та поплавати у досить розбещених водах: адже Gallinara знаходиться в кількох милях від пляжів Loano, Albenga, Alassio, Laigueglia, Andora; один з найбільш переповнених берегів у світі.

Зараз острів проданий. Новий власник, пише Маріо Геревіні в «Corriere», є таємничим персонажем: Олександр Богуслаєв, ймовірно, син В’ячеслава Богуслаєва, виробника ракетних двигунів та постачальника російської авіації

Зараз сімейний бізнес оспорюють китайці. Натомість спадкоємець купує собі острів в Італії. Олександр – українського походження, але має громадянство Гренади та резиденцію в Монте-Карло.

Конституція Італії визнає та гарантує приватну власність; але закон “визначає способи придбання, задоволення та обмеження, щоб забезпечити його соціальну функцію та зробити її доступною для всіх”. Це не означає, що кожен може приземлитися на Галлінарі; але Італія не є банановою республікою для продажу найвищим учасникам торгів. Ми капіталістична країна.

Скільки податків сплатить італійській державі магнат України-Гренадина-Монегаска – запитують у виданні?

Звичайно, по всій планеті є приватні острови. Але від них, як правило, важко дістатися до атолів. Галлінара – чи не найдоступніший острів для більшої кількості людей, ніж ви можете собі уявити. Чи потерпить нас новий власник?

Цікаво, що звістка про продаж з’явилася на самому початку найдивнішого серпня нашого життя. Ми вийшли з історії, якої ніхто не очікував. Економіка зупинилася. Ми намагаємось відновити старі звички, але подорожувати непросто. Однак свято – це також можливість повернути нашу країну, знову відкрити місця, де ми давно не ходили. Молоді люди, звикли до Форментера або Міконоса, можуть знайти лігурійське узбережжя, сімейний дім, двокімнатну квартиру діда.

Галлінара – це не просто шматочок Італії; це фрагмент італійської ідентичності

Один з найцікавіших репортажів усіх часів зберігається в архіві Коррієра: саме про Діно Буззаті, який 16 липня 1947 року розповів про муки родичів 44 дітей, потоплених на моторному човні “Аннамарія” під час їх поїздки на Галлінару.

Але чи справді цей острів повинен опинитися в руках магната?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.